Ціни на фритюрницю Mesko MS 4910
Фото 8 | від 132 до 155 zł Тип: фритюрниця; Програми: Режими: Ємність кошика (кг): 0.5; Об'єм чаші (л): 1.5; знімна чаша; оглядове вікно; фільтр проти запаху; антипригарне покриття; Споживана потужність (Вт): 900; Матеріал корпуса: метал; Вага (кг): 1.75; |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Adler frytkownica do głębokości 15 litra o mocy 900 W MS 4910 srebrna | 155 zł |
Frytkownica Ms 4910 (4) | 145 zł |
Frytkownica MESKO MS 4910 | 132 zł |
Mesko Deep Fryer MS 4910 Power 900 W, Capacity 1.5 L, Silver | 148 zł |
Frytownica Frytkownica Chrupiące Frytki 1,5L 900W | 147 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!