Ціни на Marshall Stockwell II
Відео 13Фото 22 | від 616 до 999 zł Мобільна акумуляторна акустична система, здатна забезпечити дійсно якісне звучання будь-яких музичних жанрів (у т. ч. таких традиційно складних для портативних колонок, як рок і джаз). Має порівняно компактні розміри 180х161х70 і помірний вага 1380 кг Використовує bluetooth-з'єднання і фірмову технологію Blumlein Stereo Sound, що забезпечує різноспрямований звучання. Корпус мобільної акустичної системи Marshall Stockwell II виготовлений з удароміцного ABS-пластику, покритого зносостійким і тактильно приємний чорним силіконом із шорсткуватою текстурою. Виробником гарантується початковий рівень захист від бризок води за стандартом IPX4, що дозволяє використовувати колонку на відкритих майданчиках і не побоюватися слабкого дощу або мряки. Всі органи управління розташовані на верхній панел...і, трохи втопленою всередину корпусу. Центральне місце віддано трьом конусоподібним ручкам, що регулює гучність звуку і рівні низьких/високих частот. Вбудований літій-іонний акумулятор забезпечує до 20 годин автономного звучання і підтримує зручну технологію швидкої зарядки (20 хв підключення колонки до ЗП дають 6 год автономної роботи). За яскраве, з вираженим басовим відтінком звучання, відповідають два високочастотних динамічних випромінювача і один потужний вуфер. Сумарна потужність досягає 20 Вт, що дозволяє озвучувати приміщення площею до 25 м² або організувати невелику вечірку під відкритим небом. |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Marshall Stockwell Ii 1005544 Głośnik Bluetooth Czarny 1803 x 16 x 711 cm | 999 zł |
Głośnik mobilny MARSHALL Stockwell II Czarno-miedziany 216883 | 999 zł |
Marshall Głośnik Stockwell II czarny i mosiężny 262857 | 616 zł |
Marshall Stockwell II Czarno-miedziany - darmowy odbiór w 22 miastach i be | 999 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!