Ціни на пилу Makita UC4051A
Відео 1Фото 10 | від 772 до 939 zł Зручна і потужна електрична ланцюгова пила середньої потужності з 16-дюймової шиною від провідного світового виробника електричного інструменту, японської компанії Makita. Призначена для побутового та напівпрофесійного застосування на прибудинковій території, в саду або майстернях. З її допомогою можна обрізати/коронировать і навіть валити дерева, виконувати столярні роботи, заготовляти дрова. Пила отримала електричний двигун потужністю 2000 Вт (2,7 к.с.), але завдяки високому ККД по крутному моменту він перевершуємо багато бензинові моделі. Двигун забезпечує швидкість руху ланцюга 14 м/с при довжині шини 400 мм і ширині паза 1,3 мм. Комплектна ланцюг має крок 3/8 ", що забезпечує хороший баланс між продуктивністю і рівнем вібрації. Для зниження останньої, пила Makita UC4051A оснащена демп...ферами, а знижений порівняно з бензиновими двигунами рівень шуму електромотора створює більш комфортну робочу атмосферу. За змащування ланцюга відповідає автоматичний масляний насос (об'єм маслобака 200 мл). Конструкція пили добре продумана і ергономічна, поздовжнє розташування двигуна дало змогу збалансувати інструмент, що знижує втому рук при тривалій роботі. Електродвигун обладнаний системою плавного пуску і електричним гальмуванням. Крім цього є швидкодіючий інерційне гальмо ланцюга, що спрацьовує при нештатних ситуаціях, наприклад, зворотному ударі. |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Makita Piła łańcuchowa 2000w uc4051a 40cm | 939 zł |
UC4051A Elektryczna pilarka łańcuchowa MAKITA 2000W 40cm UC 4051 A | 836 zł |
Piła łańcuchowa Makita UC4051A 2000 W 40 cm | 772 zł |
Piła łańcuchowa elektryczna MAKITA UC 4051A | 809 zł |
Makita Pilarka Elektryczna Łańcuchowa 40Cm 2000W Tlc M UC4051A 88381660822 | 819 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!