Ціни на мийку високого тиску Makita HW1300
Відео 6Фото 5 | від 1 218 до 1 554 zł Компактна мийка високого тиску, що застосовується в побуті для чищення фасадних стін, тротуарних доріжок, садових меблів, авто-, мото - і велотехніки. Роботою пристрою «завідує» колекторний двигун потужністю 1800 Вт. Струмінь води подається з сопла розпилового шланга мінімийки під тиском 80 або 110 бар (на вибір), притому що довжина шланга високого тиску становить якраз 10 м. Для його намотування використовується спеціальний барабан з ручкою для обертання. У режимі «на повну котушку» Makita HW1300 використовує 420 л води за годину. «З коробки» модель комплектується універсальним курковим пістолетом, для якого передбачено паркувальне місце прямо в корпусі мінімийки. Для організації водозабору пристрій може бути підключено до водопроводу, також в арсеналі функцій мийки є опція використання с...тоячої води, яку закачує самовсмоктуючий насос. Важить пристрій без малого 12.7 кг. Для зручності його переміщення в конструкцію мінімийки включені транспортувальні коліщата. |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Makita HW1300 Myjka Wysokociśnieniowa 130 Bar z Pompą Samozasysającą 1800 | 1 249 zł |
HW1300 Myjka wysokociśnieniowa 230V MAKITA | 1 411 zł |
Makita Myjka wysokociśnieniowa 1800w 130bar 360l/h hw1300 | 1 513 zł |
Myjka ciśnieniowa Makita HW1300 | 1 249 zł |
Myjka ciśnieniowa MAKITA HW1300, 1800 W | 1 431 zł |
Myjka wysokociśnieniowa Makita HW1300 | 1 554 zł |
Makita HW1300 | 1 218 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!