Ціни на самокат Madd Gear Origin Pro
Фото 16 | від 544 до 1 217 zł Тип: трюковий самокат; Вік, від (років): 6; К-ть коліс: 2-колісний; Тип керма: Y-подібний; Матеріал керма: алюміній; Матеріал деки: алюміній; Хомут: 2 болти; Компресія: IHC; Колеса: поліуретанові; Заднє гальмо: ножне; Декххх (см): 49.5x11.4; Вага (кг): 3.36; |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
MADD MGO PRO Psychedelic Scooter Black Beauty/pomarańczowy Rust 23732 | 665 zł |
Hulajnoga wyczynowa MGP Origin Pro Faded | 811 zł |
Hulajnoga wyczynowa Stunt Madd Gear MGP Origin Pro Faded 110 mm coral kora | 799 zł |
MGP Origin Pro Faded hulajnoga wyczynowa Turquoise Coral | 618 zł |
Madd Gear Unisex hulajnoga wyczynowa Mgp Origin Pro Faded dla dorosłych tu | 910 zł |
Madd Gear Unisex hulajnoga wyczynowa Mgp Origin Pro Faded dla dorosłych cz | 863 zł |
Madd Unisex hulajnoga wyczynowa dla dorosłych Mgp Origin Pro Solid Stunt S | 925 zł |
MADD MGO Team Psychedelic Scooter neo Faze | 544 zł |
Hulajnoga wyczynowa MGP MGO Team Psychedelic | 1 217 zł |
Hulajnoga wyczynowa Stunt Madd Gear MGP Origin Pro Faded 110 mm yellow pet | 599 zł |
Hulajnoga wyczynowa Stunt Madd Gear MGP Origin Team LTD 120 mm liquid anth | 1 099 zł |
Hulajnoga wyczynowa Stunt Madd Gear MGP Origin Pro Faded 110 mm czarno zie | 799 zł |
MGP Origin Pro Solids hulajnoga wyczynowa Petrol | 749 zł |
MGP Origin Pro Faded hulajnoga wyczynowa Petrol Yellow | 699 zł |
MGP Origin Team Psychedelic hulajnoga wyczynowa Neo Faze | 1 049 zł |
MGP Origin Team LTD hulajnoga wyczynowa Nickeled Antracite | 749 zł |
MGP Origin Pro Faded hulajnoga wyczynowa Black Green | 699 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!