Ціни на самокат Madd Gear MGX T1
Відео 2Фото 25 | від 899 до 1 299 zł Тип: трюковий самокат; Макс. навантаження (кг): 100; Вік, від (років): 8; К-ть коліс: 2-колісний; Тип керма: Y-подібний; Матеріал керма: алюміній; Матеріал деки: алюміній; Хомут: 2 болти; Компресія: IHC; Колеса: поліуретанові; Заднє гальмо: ножне; Декххх (см): 50.8х12.7; Вага (кг): 3.6 |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
MADD MGP Gear MGX Freestyle Stunt Scooter Team hulajnoga wyczynowa Hydrazi | 1 099 zł |
Hulajnoga freestylowa MGP MGX T1 Team propane | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA | 1 099 zł |
Hulajnoga Wyczynowa MGP MGX T1 Team | 1 299 zł |
MGP MGX T1 Team Hulajnoga Wyczynowa Propane | 1 049 zł |
Madd Gear Unisex hulajnoga wyczynowa Mgx Team dla dorosłych złota rozmiar | 1 247 zł |
Hulajnoga freestylowa MGP MGX T1 Team hydrazine | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI N | 1 099 zł |
Hulajnoga freestylowa MGP MGX T1 Team gold | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZWR | 1 299 zł |
Hulajnoga freestylowa MGP MGX T1 Team hydrazine | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI N | 1 099 zł |
MGP MGX T1 Team Hulajnoga Wyczynowa Nitrous | 949 zł |
MGP MGX T1 Team Hulajnoga Wyczynowa Gold | 899 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!