Ціни на самокат Madd Gear Carve Pro-X
Фото 4 | від 299 до 534 zł Тип: трюковий самокат; Макс. навантаження (кг): 70; Вік, від (років): 6; Рекомендований зріст (см): 109 – 129; К-ть коліс: 2-колісний; Тип керма: класичний; Матеріал керма: сталь; Матеріал деки: алюміній; Хомут: 2 болти; Компресія: IHC; Колеса: поліуретанові; Заднє гальмо: ножне; Декххх (см): 48.2x10 |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Madd Gear Madd Madd Carve Pro-X Hulajnoga wyczynowa dla chłopców wielokolo | 534 zł |
hulajnoga stunt wyczynow Madd Gear Carve Pro-x Mgp | 399 zł |
Hulajnoga wyczynowa Stunt Carve Pro-X MGP Madd Gear zielono-czarna | 299 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!