Ціни на самокат Longway Metro
Фото 27 | від 599 до 899 zł Яскравий, зручний у використанні та надійний спортивний механічний самокат, призначений для райдерів у віковій категорії від 5 років та здатний витримувати навантаження до 100 кг. При цьому загальна вага пристрою становить порівняно 3,3 кг. Трюковий самокат Longway Metro може стати хорошим вибором для навчання елементарним трюкам — базовим стрибкам, обертанням, ковзанням та балансам. Пристрій оснащений Y-подібним кермом, при цьому висота його розташування не регулюється, за рахунок чого забезпечується міцніше зчеплення з платформою - це обов'язковий атрибут трюкових моделей. 11 см колеса виготовлені з поліуретану, вони добре справляються з навантаженнями, забезпечують якісне зчеплення з дорогою і стійкі до різного роду механічних пошкоджень. При цьому жорсткість коліс становить 88A. Пі...дшипники типу ABEC 9, які часто використовуються у спортивних моделях, вважаються одними з найнадійніших. Вони допомагають швидко досягати потрібної швидкості, і триваліший час зберігати її. Для регулювання швидкості пересування виріб доповнений простим ножним гальмом, яке активується натисканням ноги на платформу. |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Longway Metro Stunt-Scooter H79 cm Trick Park hulajnoga z pedałem czarna n | 743 zł |
Longway Metro 2K19 Hulajnoga Wyczynowa - Full Neon-ScootWorld.pl | 895 zł |
Longway Metro hulajnoga wyczynowa Black Neochrome | 799 zł |
Longway Metro hulajnoga wyczynowa Full Neochrome | 899 zł |
Longway Metro hulajnoga wyczynowa Bifrost | 599 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!