Планшет
Lenovo Tab M10 Plus FHD 64 ГБ
Відео 2Фото 23 | від 599 до 1 200 zł ОС: Android 9.0; дисплей ("): 10.3; роздільна здатність (пікс): 1920x1200; Вбудована пам'ять (ГБ): 64; Слот для карт пам’яті; AnTuTu Benchmark: 108999; Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11aс); Bluetooth: v 5.0; aGPS; GPS-модуль; ГЛОНАСС; Основна: Камера (тилова) (МП): 8; автофокус; Зйомка Full HD (1080P): 1920х1080 пікс |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lenovo M10 FHD Plus 2nd Gen Tablet 103" FullHD MediaTek Helio P22T 4 GB RA | 776 zł |
Tablet Lenovo Tab M10 Plus G3 10.3" 64 GB Szare (ZA6H0002SE) | 599 zł |
Tablet LENOVO M10+ LTE TB-X606X 10,3' 4/64GB | 899 zł |
Lenovo Tab M10 262 cm 103 Mediatek 4 GB 64 GB 80211ac Szary B08LF19X75-loc | 1 200 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!