Планшет
Lenovo Tab M10 HD 2nd Gen 32 ГБ / 3 ГБ
Відео 10Фото 21 | від 500 до 1 024 zł ОС: Android 10; дисплей ("): 10.1; роздільна здатність (пікс): 1280x800; частота розгортки (Гц): 60; Вбудована пам'ять (ГБ): 32; Слот для карт пам’яті; Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11aс); Bluetooth: v 5.0; GPS-модуль; ГЛОНАСС; Основна: Камера (тилова) (МП): 8; автофокус; FM-приймач; стереозвук |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lenovo Tab M10 HD 2nd Gen 32 GB 256 cm 101" Mediatek 3 GB Wi-Fi 5 80211ac | 635 zł |
Tablet Lenovo Tab M10 G2 10.1" 32 GB Szare (S0448054) | 755 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Lenovo Tab M10 HD 2nd Gen 101''; 3/32GB System Andro | 734 zł |
Lenovo Tab M10 HD TB-X306F P22T 3GB 32GB WiFi Iron Gray ZA6W0224SE | 669 zł |
Lenovo Tab M10 2 Gen - Tablet 101 HD 042g - CPU MediaTek Helio P22T 3 GB p | 1 024 zł |
Tablet LENOVO Tab M10 HD TB-X306F 10.1" 3/32 GB Wi-Fi Szary | Bezpłatny tr | 500 zł |
Lenovo Tab M10 HD 2nd Gen 10.1" 3/32GB Android Gray | 808 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!