Ціни на програвач вінілу Lenco TT-115
Фото 11 | від 379 до 399 zł Тип: поворотний; Привод: ремінний; Перемикання швидкостей: електронне/автоматичне; Кришка; вбудована акустика; запис на носій; Bluetooth; Відношення сигнал/шум (дБ): 18; Споживана потужність (Вт): 5; Діаметр опорного диска (мм): 200; в списокмої списки |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lenco Gramofon Classic Phono TT-115 - gramofon - Bluetooth - USB - 3 prędkGramofon walizkowy: retro gramofon TT-115 firmy Classic Phone by Lenco jest wypełniony najnowocześniej Amazon.plПоскаржитись | 379 zł |
Gramofon LENCO TT-115 KremowyCiesz się swoją ulubioną muzyką dzięki stylowemu gramofonowi retro Lenco TT-115 Bluetooth® z głośnikami. Ten poręcz... щеny gramofon walizkowy retro nie tylko odtwarza Twoje płyty winylowe. Umożliwia on strumieniowe przesyłanie ulubionych utworów do wbudowanych głośników, za pomocą telefonu lub tabletu. Dodatkowo istnieje możliwość nagrywania odtwarzanej muzyki bezpośrednio na USB. Electro.plПоскаржитись | 379 zł |
Gramofon LENCO TT-115 KremowyCiesz się swoją ulubioną muzyką dzięki stylowemu gramofonowi retro Lenco TT-115 Bluetooth® z głośnikami. Ten poręcz... щеny gramofon walizkowy retro nie tylko odtwarza Twoje płyty winylowe. Umożliwia on strumieniowe przesyłanie ulubionych utworów do wbudowanych głośników, za pomocą telefonu lub tabletu. Dodatkowo istnieje możliwość nagrywania odtwarzanej muzyki bezpośrednio na USB.... Avans.plПоскаржитись | 379 zł |
Gramofon LENCO TT-115 Kremowy TT-115CR KREMOWYCiesz się swoją ulubioną muzyką dzięki stylowemu gramofonowi retro Lenco TT-115 Bluetooth® z głośnikami. Ten poręcz... щеny gramofon walizkowy retro nie tylko odtwarza Twoje płyty winylowe. Umożliwia on strumieniowe przesyłanie ulubionych utworów do wbudowanych głośników, za pomocą telefonu lub tabletu. Dodatkowo istnieje możliwość nagrywania odtwarzanej muzyki bezpośrednio na USB.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 379 zł |
Lenco TT-115BK Manualny Napęd paskowy Bluetooth CzarnyFunkcje:wbudowa OleOle.plПоскаржитись | 399 zł |
Lenco TT-115CR Manualny Napęd paskowy Bluetooth KremowyFunkcje:wbudowa RTV Euro AGDПоскаржитись | 379 zł |
Classic Phono TT-115 gramofon Bluetooth USB 3 prędkości bezpośrednie nagryGramofon walizkowy: gramofon retro TT-115 firmy Classic Phone by Lenco jest w pełni wypełniony najnowszą technologi... щеą. TT-115 to nie tylko gramofon, ale również pudełko do przesyłania strumieniowego
Bluetooth: przez Bluetooth można podłączyć urządzenia zewnętrzne, a TT-115 może być używany jako zewnętrzny głośnik
Bezpośrednie nagrywanie: TT-115 może nagrywać muzykę z dowolnego źródła wejścia (LP, Bluetooth lub AUX) bez konieczności korzystania z komputera. Łatwa digitalizacja
Napęd pasowy: aby zagwarantować wysoki poziom płynności biegu LP, wbudowany jest napęd pasowy. Ponadto można wybrać trzy prędkości odtwarzania (33 obr./min, 45 obr./min, 75 obr./min)
Złącza: Classic Phono TT-115 jest wyposażony w wyjście RCA, wyjście na słuchawki i oczywiście wejście AUX Amazon.plПоскаржитись | 399 zł |
Gramofon LENCO TT-115 CzarnyCiesz się swoją ulubioną muzyką dzięki stylowemu gramofonowi retro Lenco TT-115 Bluetooth® z głośnikami. Ten poręcz... щеny gramofon walizkowy retro nie tylko odtwarza Twoje płyty winylowe. Umożliwia on strumieniowe przesyłanie ulubionych utworów do wbudowanych głośników, za pomocą telefonu lub tabletu. Dodatkowo istnieje możliwość nagrywania odtwarzanej muzyki bezpośrednio na USB. Electro.plПоскаржитись | 399 zł |
Gramofon LENCO TT-115 CzarnyCiesz się swoją ulubioną muzyką dzięki stylowemu gramofonowi retro Lenco TT-115 Bluetooth® z głośnikami. Ten poręcz... щеny gramofon walizkowy retro nie tylko odtwarza Twoje płyty winylowe. Umożliwia on strumieniowe przesyłanie ulubionych utworów do wbudowanych głośników, za pomocą telefonu lub tabletu. Dodatkowo istnieje możliwość nagrywania odtwarzanej muzyki bezpośrednio na USB.... Avans.plПоскаржитись | 399 zł |
Gramofon LENCO TT-115 Czarny TT-115BK CZARNYCiesz się swoją ulubioną muzyką dzięki stylowemu gramofonowi retro Lenco TT-115 Bluetooth® z głośnikami. Ten poręcz... щеny gramofon walizkowy retro nie tylko odtwarza Twoje płyty winylowe. Umożliwia on strumieniowe przesyłanie ulubionych utworów do wbudowanych głośników, za pomocą telefonu lub tabletu. Dodatkowo istnieje możliwość nagrywania odtwarzanej muzyki bezpośrednio na USB.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 399 zł |
Lenco TT-115CR Manualny Napęd paskowy Bluetooth KremowyFunkcje:wbudowa OleOle.plПоскаржитись | 379 zł |
Lenco TT-115BK Manualny Napęd paskowy Bluetooth CzarnyFunkcje:wbudowa RTV Euro AGDПоскаржитись | 399 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!