Ціни на соковитискач Kuvings D9900
Відео 11Фото 34 | від 1 599 до 1 990 zł Тип: шнекова; Потужність (Вт): 240; Управління: поворотний перемикач; Макс. оберти (об/хв): 50; автоматичний викид м'якоті; система "крапля-стоп"; Матеріал корпуса: пластик; Габарити (см): 45х22.8х20.9; Вага (кг): 6.6; в списокмої списки |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
KUVINGS Wyciskarka wolnoobrotowa KUVINGS D9900 Grafitowa Grafitowo-czarnyWyciskarka wolnoobrotowa Kuvings D9900 Grafitowa Wolnoobrotowa wyciskarka do warzyw i owoców o mocy 240 W, wykonuje... ще50 obrotów na minutę. Korzyści: - Wlot o szerokości 82 mm pozwala wrzucić całe owoce i warzywa, bez tracenia czasu na ich krojenie. - Łatwość czyszczenia, po zakończeniu wyciskania wystarczy użyć opcji przepłukiwania, by urządzenie błyskawicznie odzyskało swoją czystość. - Misa 5 generacji o wzmocnionej budowie i zwiększonej liczbie zaczepów (z 3 do 4) jest bardziej odporna na uszkodzenia. - Dzięki wyciskarce Kuvings D9900 można też łatwo przygotować soki roślinne z orzechów, soi, migdałów czy owsa. MediaMarkt.plПоскаржитись | 1 699 zł |
Kuvings D9900 GrafitowyKuvings D9900 To najnowszy model wyciskarek wolnoobrotowych marki Kuvings. Urządzenie ... CeneoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 1 649 zł |
Wyciskarka Kuvings D9900 AGDM-WYC-KVNG-002Wyciskarka D9900, Kuvings Wyciskarka Kuvings D9900 to wyjątkowy model posiadający wlot na całe owoce i warzywa. Por... щеadzi sobie z każdym składnikiem: od twardych warzyw do zielonych liści i ziół. Korzystając z dodatkowych sitek, możesz dzięki niej przygotować również gęste koktajle i owocowe sorbety. Wyciskarka Kuvings D9900 dostępna jest w czterech kolorach: białym, srebrnym, czerwonym i grafitowym, dzięki czemu łatwo można ją wkomponować w wystrój każdej kuchni. Wyciskarki pochodzące z polskiej dystrybucji posiadają 10 lat gwarancji na wszystkie elementy. Najnowszy model wyciskarki wolnoobrotowej Szereg usprawnień wprowadzonych przez firmę Kuvings do flagowego modelu wyciskarek D9900 sprawia, że zapewnia ona jeszcze gładsze i bardziej aksamitne soki. Jej przemyślana budowa i łatwy demontaż pozwalają na dokładne i bezproblemowe czyszczenie. Ulepszony design i funkcjonalność Kuvings D9900 posiada, w porównaniu do swoich poprzedników, powiększony górny otwór, dzięki czemu wyciskanie owoców i warzyw staje się jeszcze prostsze. Nie jest wymagane krojenie i dzielenie owoców przed wrzuceniem ich do wyciskarki. Można zaoszczędzić czas i poddawać zabiegowi wyciskania całe owoce i warzywa. Wszechstronna w użytkowaniu Produkt Kuvings D9900 to nie tylko łatwe przygotowywanie wartościowych świeżo wyciskanych soków. Doskonale radzi sobie z twardymi owocami i warzywami podawanymi w całości, miękkimi produktami jak maliny czy pomidory, ziołami i roślinami o dużej zawartości chlorofilu. Dzięki dodatkowym akcesoriom może się zamienić w wytwórnię gęstych koktajli lub owocowych sorbetów. Dzięki wyciskarce Kuvings D9900 również łatwo przygotować soki roślinne z orzechów, soi, migdałów czy owsa. Szereg usprawnień wyciskarki Kuvings D9900 powoduje, że daje ona jeszcze bardziej gładkie i aksamitne soki i jest łatwiejsza w czyszczeniu. Szerszy wlot w rozmiarze 82mm Dzięki powiększeniu górnego otworu jeszcze łatwiej wyciśniesz warzywa i owoce bez drobnego krojenia. Wszechstronna w użytkowaniu Wyciskarka Kuvings D9900 to nie tylko soki. Dzięki dodatkowym (do kupienia osobno) akcesoriom, może się zamienić w wytwórnię gęstych koktajli lub owocowych sorbetów. Solidna konstrukcja Misa 5 generacji o wzmocnionej budowie i zwiększonej liczbie zaczepów (z 3 do 4) jest bardziej odporna na uszkodzenia. Łatwiejsze mycie Poszerzony i otwarty wylot pulpy ułatwia czyszczenie i poprawia konsystencję soku. Bezpieczniejsza praca Pokrywa z otwieraną klapką zwiększa bezpieczeństwo korzystania przez dzieci. Komputronik.plПоскаржитись | 1 859 zł |
Wyciskarka wolnoobrotowa Kuvings D9900 grafitowa | 1 690 zł |
Wyciskarka Wolnoobrotowa Pionowa D9900 | 1 650 zł |
Wyciskarka wolnoobrotowa KUVINGS D9900 czerwonaWyciskarka KUVINGS D9900 Dzięki pracy na wolnych obrotach uzyskany z tego typu wyciskarki sok zachowa więcej enzymó... щеw, błonnika i witamin. Otrzymane efekty bę... EmpikПоскаржитись | 1 990 zł |
Kuvings D9900 240W 50obr/min GrafitowyBlokada kapania:tak;Fun RTV Euro AGDПоскаржитись | 1 699 zł |
KUVINGS Wyciskarka wolnoobrotowa KUVINGS D9900 Czerwona Czerwono-czarnyWyciskarka wolnoobrotowa Kuvings D9900 Czerwona Wolnoobrotowa wyciskarka do warzyw i owoców o mocy 240 W, wykonuje... ще50 obrotów na minutę. Korzyści: - Wlot o szerokości 82 mm pozwala wrzucić całe owoce i warzywa, bez tracenia czasu na ich krojenie. - Łatwość czyszczenia, po zakończeniu wyciskania wystarczy użyć opcji przepłukiwania, by urządzenie błyskawicznie odzyskało swoją czystość. - Misa 5 generacji o wzmocnionej budowie i zwiększonej liczbie zaczepów (z 3 do 4) jest bardziej odporna na uszkodzenia. - Dzięki wyciskarce Kuvings D9900 można też łatwo przygotować soki roślinne z orzechów, soi, migdałów czy owsa. MediaMarkt.plПоскаржитись | 1 699 zł |
KUVINGS D9900 czerwonyKuvings D9900 To najnowszy model wyciskarek wolnoobrotowych marki Kuvings. Urządzenie ... CeneoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 1 599 zł |
Wyciskarka Kuvings D9900 AGDM-WYC-KVNG-004Wyciskarka D9900, Kuvings Wyciskarka Kuvings D9900 to wyjątkowy model posiadający wlot na całe owoce i warzywa. Por... щеadzi sobie z każdym składnikiem: od twardych warzyw do zielonych liści i ziół. Korzystając z dodatkowych sitek, możesz dzięki niej przygotować również gęste koktajle i owocowe sorbety. Wyciskarka Kuvings D9900 dostępna jest w czterech kolorach: białym, srebrnym, czerwonym i grafitowym, dzięki czemu łatwo można ją wkomponować w wystrój każdej kuchni. Wyciskarki pochodzące z polskiej dystrybucji posiadają 10 lat gwarancji na wszystkie elementy. Najnowszy model wyciskarki wolnoobrotowej Szereg usprawnień wprowadzonych przez firmę Kuvings do flagowego modelu wyciskarek D9900 sprawia, że zapewnia ona jeszcze gładsze i bardziej aksamitne soki. Jej przemyślana budowa i łatwy demontaż pozwalają na dokładne i bezproblemowe czyszczenie. Ulepszony design i funkcjonalność Kuvings D9900 posiada, w porównaniu do swoich poprzedników, powiększony górny otwór, dzięki czemu wyciskanie owoców i warzyw staje się jeszcze prostsze. Nie jest wymagane krojenie i dzielenie owoców przed wrzuceniem ich do wyciskarki. Można zaoszczędzić czas i poddawać zabiegowi wyciskania całe owoce i warzywa. Wszechstronna w użytkowaniu Produkt Kuvings D9900 to nie tylko łatwe przygotowywanie wartościowych świeżo wyciskanych soków. Doskonale radzi sobie z twardymi owocami i warzywami podawanymi w całości, miękkimi produktami jak maliny czy pomidory, ziołami i roślinami o dużej zawartości chlorofilu. Dzięki dodatkowym akcesoriom może się zamienić w wytwórnię gęstych koktajli lub owocowych sorbetów. Dzięki wyciskarce Kuvings D9900 również łatwo przygotować soki roślinne z orzechów, soi, migdałów czy owsa. Szereg usprawnień wyciskarki Kuvings D9900 powoduje, że daje ona jeszcze bardziej gładkie i aksamitne soki i jest łatwiejsza w czyszczeniu. Szerszy wlot w rozmiarze 82mm Dzięki powiększeniu górnego otworu jeszcze łatwiej wyciśniesz warzywa i owoce bez drobnego krojenia. Wszechstronna w użytkowaniu Wyciskarka Kuvings D9900 to nie tylko soki. Dzięki dodatkowym (do kupienia osobno) akcesoriom, może się zamienić w wytwórnię gęstych koktajli lub owocowych sorbetów. Solidna konstrukcja Misa 5 generacji o wzmocnionej budowie i zwiększonej liczbie zaczepów (z 3 do 4) jest bardziej odporna na uszkodzenia. Łatwiejsze mycie Poszerzony i otwarty wylot pulpy ułatwia czyszczenie i poprawia konsystencję soku. Bezpieczniejsza praca Pokrywa z otwieraną klapką zwiększa bezpieczeństwo korzystania przez dzieci. Komputronik.plПоскаржитись | 1 859 zł |
Wyciskarka wolnoobrotowa KUVINGS D9900Wyciskarka KUVINGS D9900 Dzięki pracy na wolnych obrotach uzyskany z tego typu wyciskarki sok zachowa więcej enzymó... щеw, błonnika i witamin. Otrzymane efekty bę... EmpikПоскаржитись | 1 990 zł |
Kuvings D9900 240W 50obr/min CzerwonyBlokada kapania:tak;Fun RTV Euro AGDПоскаржитись | 1 699 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!