Ціни на фотоапарат Kodak AZ252
Відео 17Фото 9 | від 777 до 880 zł Компактний суперзум із незмінною оптикою, що забезпечує кратність оптичного зумування 25х. Говорячи конкретніше, об'єктив камери покриває потрібний діапазон фокусних відстаней від 24 до 600 мм. Його світлосила при цьому варіюється від f/3.7 на короткому кінці до f/6.2 телеположення зуму. На різкість фотоапарат наводиться з мінімальної дистанції від 60 см, а в режимі макрозйомки - від 3 см. Також у моделі є оптична система стабілізації зображення, яка стане в нагоді як при фотографуванні, так і при записі відео (у максимальній роздільній здатності HD - 1280х720 пікселів при 30 к/с). Kodak AZ252 обладнали зручним кільцем вибору режимів зйомки на верхньому торці корпусу, вбудованим спалахом, який добиває на відстані до 7.5 м фіксованим екраном 3-дюймової розмірності по діагоналі. А ось ві...чка видошукача у конструкції фотоапарата не передбачається. Живиться камера від чотирьох акумуляторів або батарейок пальчикового формату (типу АА). Як сховища даних для знятих фотографій та відеороликів тут передбачається використовувати картку пам'яті SD. Зібраний фотоапарат у корпусі з розмірами 113.6x77.7x69.7 мм та вагою 336 г. |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kodak Astro Zoom Aparat Czarny 696 x 1135 x 777 cm AZ252BK | 777 zł |
Aparat KODAK PixPro AZ252 Czarny | 880 zł |
KODAK AZ252 Astro Zoom Bridge Camera czarny/czerwony 1644 MP zoom optyczny | 778 zł |
Aparat KODAK PixPro AZ252 Czerwony | 880 zł |
Aparat KODAK PixPro AZ252 Czerwony | 880 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!