Навушники
Knowledge Zenith ZS10 Pro
Відео 6 | від 100 до 289 zł Конструкція: внутрішньоканальні; Тип підключення: дротові; mini-Jack (3.5 мм); Підведення кабелю: двосторонній; Довжина кабелю (м): 1.25; Знімний кабель; Імпеданс (Ом): 30; Частотний діапазон (Гц): 7 – 40000; Чутливість (дБ): 111; Вага (г): 32; |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
KZ ZS10 Pro Wired Earphone 4BA + 1DD Hybrid Technology Douszny zestaw słuc | 207 zł |
KZ ZS10 PRO - Hybrydowe słuchawki dokanałowe z mikrofonem Zloty ✦ SALON ✦ | 279 zł |
KZ ZS10 Pro - z mikrofonem - black +9 sklepów - przyjdź przetestuj lub zam | 289 zł |
KZ ZS10 PRO - Hybrydowe słuchawki dokanałowe Czarny ✦ SALON ✦ ZAPYTAJ O RA | 219 zł |
KZ ZSN PRO - Hybrydowe słuchawki dokanałowe Szary ✦ SALON ✦ ZAPYTAJ O RABA | 100 zł |
KZ ZS10 Pro - z mikrofonem - gold +9 sklepów - przyjdź przetestuj lub zamó | 289 zł |
KZ ZS10 Pro - bez mikrofonu - black +9 sklepów - przyjdź przetestuj lub za | 269 zł |
KZ ZSN Pro - bez mikrofonu - grey +9 sklepów - przyjdź przetestuj lub zamó | 119 zł |
KZ ZS10 Pro - bez mikrofonu - gold +9 sklepów - przyjdź przetestuj lub zam | 269 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!