Ціни на Josera JosiDog Solido 15 кг
від 128 до 252 zł Тип: сухий корм; Вага упаковки (кг): 15; Вік: дорослі; літні; Розмір собаки: малі; середні; великі; гігантські; Загальне призначення: повсякденний; в списокмої списки |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
JosiDog Solido 1 x 15 kg karma dla psów mało aktywnych sucha karma premiumSprawdzone i wysokiej jakości składniki – bez dodatku pszenicy, soi i cukru oraz sztucznych barwników i aromatów
D... щеla mało aktywnych psów – niska zawartość energii dla mało aktywnych, dorosłych psów oraz dla starszych lub otyłych psów
Bardzo wygodny – lekki i zrównoważony posiłek
Pełne odżywianie – codziennie dostarcza czworonogowi wszystkie ważne składniki odżywcze
Wyprodukowano w Niemczech i bez testów na zwierzętach – produkcja przez średniej wielkości przedsiębiorstw Amazon.plПоскаржитись | 149 zł |
Karma dla psa JOSIDOG Solido Drób 15 kgJosiDog Solido to lekka i zbalansowana karma stworzona z myślą o dorosłych psach o zmniejszonej aktywności fizyczne... щеj lub psach starszych oraz ze skłonnością do nadwagi. Electro.plПоскаржитись | 150 zł |
Karma dla psa JOSIDOG Solido Drób 15 kgJosiDog Solido to lekka i zbalansowana karma stworzona z myślą o dorosłych psach o zmniejszonej aktywności fizyczne... щеj lub psach starszych oraz ze skłonnością do nadwagi.... Avans.plПоскаржитись | 150 zł |
Josera Josera Josidog solido karma sucha dla psa 15 kgJosiDog Solido to zbalansowane żywienie o obniżonym poziomie tłuszczu, które świetnie smakuje. JosiDog Solido to le... щеkka i zbalansowana, pełnoporcjowa karma stworzona z myślą o dorosłych psach o zmniejszonej aktywności fizycznej lub psach starszych oraz ze skłonnością do nadwagi. Skład: Kukurydz Bee.plПоскаржитись | 148 zł |
Josera JosiDog Solido 15kg - sucha karma dla psów dorosłych i starszych zJosiDog Solido 15kg - sucha karma dla psów dorosłych i starszych z nadwagą, 15kg Max&mrau.plПоскаржитись | 135 zł |
JosiDog Solido Senior - 15 kgJosiDog Solido Senior to lekka i zbilansowana kompletna karma dla psów mniej aktywnych, starszych lub z nadwagą. Za... щеwartość energii została w tej karmie obniżona, aby przeciwdziałać niepożądanej nadwadze i wspierać utrzymanie idealnej wagi. Zawarty w karmie drób dostarcza lekkostrawnych białek, które są łatwe do wykorzystania. JosiDog Solido nie zawiera pszenicy, ponieważ jest ona często przyczyną nietolerancji pokarmowych lub alergii. W składzie nie ma również soi ani sztucznych dodatków. Wysoka zawartość cennych antyoksydantów pomaga komórkom chronić się przed wolnymi rodnikami. Dodatek inuliny działa prebiotycznie na przewód pokarmowy i wspiera dobre bakterie w jelitach. Pomaga to promować zrównoważoną florę jelitową. Wzbogacona o ważne witaminy i składniki mineralne, karma ta oferuje Twojemu psu smaczną i holistyczną dietę na zasłużoną psią emeryturę. JosiDog Solido w skrócie: Karma kompletna dla mniej aktywnych, borykających się z nadwagą bądź starszych psów. Zredukowana wartość energetyczna: aby zapobiec nadwadze, albo stracić niepożądane kilogramy. 66% białek zwierzęcych: drób, który dostarcza wartościowych i lekkostrawnych protein. Z działającą prebiotycznie inuliną: wpływającą na zdrowie flory jelitowej, przeciwdzałając Zooplus.plПоскаржитись | 129 zł |
Karma dla psa JOSIDOG Solido Drób 15 kgJosiDog Solido to lekka i zbalansowana karma stworzona z myślą o dorosłych psach o zmniejszonej aktywności fizyczne... щеj lub psach starszych oraz ze skłonnością do nadwagi.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 128 zł |
JosiDog Solido 15kgJosiDog Solido to zbalansowane żywienie o obniżonym poziomie tłuszczu, które świetnie smakuje. Офіційний партнер Josera Josera.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 150 zł |
JosiDog Solido 15kg | 129 zł |
JOSERA JosiDog Solido karma dla psów mało aktywnych 15 kgSucha karma dla dorosłych psów o niskiej aktywności lub dla psich seniorów mających skłonności do nadmiernego tycia... ще.Receptura została zbilansowana pod niższe potrzeby energetyczne. Poziom tłuszczu jest obniżony i wynosi 8%.Mieszanka zawiera antyoksydanty, które hamują starzenie się komórek organizmu, oraz inulinę wspierającą i regulującą pracę układu pokarmowego.
Na Fera.plПоскаржитись | 135 zł |
JosiDog Solido Senior - 2 x 15 kgJosiDog Solido Senior to lekka i zbilansowana kompletna karma dla psów mniej aktywnych, starszych lub z nadwagą. Za... щеwartość energii została w tej karmie obniżona, aby przeciwdziałać niepożądanej nadwadze i wspierać utrzymanie idealnej wagi. Zawarty w karmie drób dostarcza lekkostrawnych białek, które są łatwe do wykorzystania. JosiDog Solido nie zawiera pszenicy, ponieważ jest ona często przyczyną nietolerancji pokarmowych lub alergii. W składzie nie ma również soi ani sztucznych dodatków. Wysoka zawartość cennych antyoksydantów pomaga komórkom chronić się przed wolnymi rodnikami. Dodatek inuliny działa prebiotycznie na przewód pokarmowy i wspiera dobre bakterie w jelitach. Pomaga to promować zrównoważoną florę jelitową. Wzbogacona o ważne witaminy i składniki mineralne, karma ta oferuje Twojemu psu smaczną i holistyczną dietę na zasłużoną psią emeryturę. JosiDog Solido w skrócie: Karma kompletna dla mniej aktywnych, borykających się z nadwagą bądź starszych psów. Zredukowana wartość energetyczna: aby zapobiec nadwadze, albo stracić niepożądane kilogramy. 66% białek zwierzęcych: drób, który dostarcza wartościowych i lekkostrawnych protein. Z działającą prebiotycznie inuliną: wpływającą na zdrowie flory jelitowej, przeciwdzałając Zooplus.plПоскаржитись | 252 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!