Ціни на JBL Quantum Duo
Відео 14Фото 7 | від 647 до 855 zł Недорогі, але досить потужні комп'ютерні колонки класу 2.0 із вбудованою RGB-підсвічуванням, комбінованим підключенням та підтримкою технології об'ємного звучання Dolby Digital. Комплект складається з кількох двосмугових колонок сумарною потужністю 20 Вт. Усередині кожної встановлено невеликий 2.5-дюймовий драйвер, який відповідає за відтворення басів та серединки, а також купольний твітер діаметром 0.75 дюймів. Порт фазоінвертора розміщено на задній панелі. Загалом колонки здатні озвучити частотний спектр від 60 до 20000 Гц, а їх звучання налаштоване таким чином, щоб гравець чітко чув кроки ворогів, що наближаються, постріли вдалині та іншу критично важливу для гри інформацію. Через це в деяких оглядах їх порівнюють із іммерсивними ігровими навушниками, які не дуже дружать із музи...кою, але при цьому дуже допомагають вижити у грі. Для підключення до ПК у колонках передбачені 3.5-мм мініджек, USB-кабель та бездротовий приймач Bluetooth 4.2. Регулятор гучності розташований під рукою на лицьовій панелі провідної колонки. А зверху можна знайти кнопки-вмикачі підсвічування, бездротового підключення та об'ємного звуку. Пульт дистанційного керування в комплект не входить. |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
JBL Quantum Duo Speaker JBLQUANTUMDUOBLKEU Głośnik Komputerowy Czarny | 647 zł |
JBL Quantum Duo Czarny | 691 zł |
Głośniki JBL Quantum Duo | 739 zł |
JBL Quantum Duo Czarny | 799 zł |
JBL Quantum DUO JBLQUANTUMDUOBLKEU | 855 zł |
Głośniki JBL QUANTUM DUO JBLQUANTUMDUOBLKEU | 749 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!