Планшет
Huawei MatePad 11.5 128 ГБ / 6 ГБ
Фото 10 | від 1 099 до 1 135 zł ОС: Harmony OS; дисплей ("): 11.5; роздільна здатність (пікс): 2200x1440; частота розгортки (Гц): 120; Вбудована пам'ять (ГБ): 128; Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax); Bluetooth: v 5.0; Основна: Камера (тилова) (МП): 13; автофокус; Зйомка Full HD (1080P): 1920х1080 пікс 30 к/с; стереозвук; Ємність (мАгод): 7700 в списокмої списки |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HUAWEI MatePad tablet 115" wyświetlacz 2K FullView WiFi 6 6 GB 128 GB akum | 1 135 zł |
Huawei MatePad 11,5'' 6/128GB WiFi szary TB-AND-HUA-0077Huawei MatePad 11,5'' 6/128GB WiFi szary - ✔️ Świetne ceny, ✔️ zakupy na raty, ✔️ opinie, ✔️ specyfikacja, ✔️ darmo... щеwa dostawa i odbiór w sklepach Komputronik! Komputronik.plПоскаржитись | 1 099 zł |
HUAWEI MatePad 11.5” WiFi 6/128GB | 1 099 zł |
Tablet HUAWEI MatePad 11.5" 6/128 GB Wi-Fi SzaryTablet z 11.5-calowym wyświetlaczem IPS, 8-rdzeniowym procesorem i potężnym systemem HarmonyOS 3.1, z baterią o duż... щеej pojemności 7700 mAh. MatePad 11.5" będzie niezawodnym pomocnikiem do nauki i rozrywki. Dzięki 8-rdzeniowemu procesorowi, 6 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej MatePad 11.5" stanie się doskonałym kompanem nie tylko do komunikowania się w komunikatorach, wyszukiwania informacji podczas nauki w internecie i oglądania filmów, ale także do wszelkiego rodzaju gier. Interaktywny 11.5-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 2200x1440 doskonale odwzorowuje kolory i szczegóły obrazu, zapewnia jasny, wysokiej jakości obraz podczas grania w gry czy oglądania filmów edukacyjnych. Tablet wyposażony jest w kamerę przednią 8 Mpix z kątem widzenia 105°, która pozwoli uchwycić więcej otoczenia, dzięki temu nie musisz siedzieć z dala od tabletu podczas spotkania video. Natomiast aparat główny 13 Mpix pozwoli zeskanować dokumenty lub uwiecznić ważne momenty na zdjęciach. Electro.plПоскаржитись | 1 099 zł |
Tablet HUAWEI MatePad 11.5" 6/128 GB Wi-Fi SzaryTablet z 11.5-calowym wyświetlaczem IPS, 8-rdzeniowym procesorem i potężnym systemem HarmonyOS 3.1, z baterią o duż... щеej pojemności 7700 mAh. MatePad 11.5" będzie niezawodnym pomocnikiem do nauki i rozrywki. Dzięki 8-rdzeniowemu procesorowi, 6 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej MatePad 11.5" stanie się doskonałym kompanem nie tylko do komunikowania się w komunikatorach, wyszukiwania informacji podczas nauki w internecie i oglądania filmów, ale także do wszelkiego rodzaju gier. Interaktywny 11.5-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 2200x1440 doskonale odwzorowuje kolory i szczegóły obrazu, zapewnia jasny, wysokiej jakości obraz podczas grania w gry czy oglądania filmów edukacyjnych. Tablet wyposażony jest w kamerę przednią 8 Mpix z kątem widzenia 105°, która pozwoli uchwycić więcej otoczenia, dzięki temu nie musisz siedzieć z dala od tabletu podczas spotkania video. Natomiast aparat główny 13 Mpix pozwoli zeskanować dokumenty lub uwiecznić ważne momenty na zdjęciach.... Avans.plПоскаржитись | 1 099 zł |
Tablet HUAWEI MatePad 11.5" 6/128 GB Wi-Fi Szary 53013TTBTablet z 11.5-calowym wyświetlaczem IPS, 8-rdzeniowym procesorem i potężnym systemem HarmonyOS 3.1, z baterią o duż... щеej pojemności 7700 mAh. MatePad 11.5" będzie niezawodnym pomocnikiem do nauki i rozrywki. Dzięki 8-rdzeniowemu procesorowi, 6 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej MatePad 11.5" stanie się doskonałym kompanem nie tylko do komunikowania się w komunikatorach, wyszukiwania informacji podczas nauki w internecie i oglądania filmów, ale także do wszelkiego rodzaju gier. Interaktywny 11.5-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 2200x1440 doskonale odwzorowuje kolory i szczegóły obrazu, zapewnia jasny, wysokiej jakości obraz podczas grania w gry czy oglądania filmów edukacyjnych. Tablet wyposażony jest w kamerę przednią 8 Mpix z kątem widzenia 105°, która pozwoli uchwycić więcej otoczenia, dzięki temu nie musisz siedzieć z dala od tabletu podczas spotkania video. Natomiast aparat główny 13 Mpix pozwoli zeskanować dokumenty lub uwiecznić ważne momenty na zdjęciach.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 1 099 zł |
Huawei MatePad 11,5" 6/128GB Wi-Fi SzaryKamera przednia :tak;Aparat tylny:tak;Bluet OleOle.plПоскаржитись | 1 099 zł |
Huawei MatePad 11,5" 6/128GB Wi-Fi SzaryAparat przedni:tak;Apa RTV Euro AGDПоскаржитись | 1 099 zł |
HUAWEI MatePad 11.5” WiFi 6/128GB | 1 099 zł |
Huawei MatePad 11.5 WiFi 6/128GB Space Gray 120Hz - darmowy odbiór w 22 mi | 1 099 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!