Ціни на монітор HP OMEN 34c 34 " чорний (780K8AA)
Фото 4 | від 1 499 до 2 382 zł Тип: монітор; Діагональ ("): 34; Вигнутий екран; Тип матриці: *VA; Покриття: глянцеве (антивідблискове); Роздільна здатність: 3440x1440 (21:9); Час відгуку GtG (мс): 1; Кут огляду верт.: 178; Кут огляду гор.: 178; Яскравість (кд/м²): 400; Статична контрастність: 3 000:1; Динамічна контрастність: 10 000 000:1 в списокмої списки |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HP OMEN by 34c Płaski ekran PC 864 cm 34" 3440 x 1440 pikseli Szeroki QuadZapewnij swojej rozrywce nowy poziom zanurzenia dzięki temu bardzo szerokiemu zakrzywionemu ekranowi 1500R. Wyrusz... щеna przygodę w najbardziej epickich grach dzięki przekątnej 34 cali i formatowi obrazu 21:9[1].
Nie przegap żadnych szczegółów nawet w najsilniejszych akcjach, dzięki częstotliwości odświeżania 165 Hz i czasowi reakcji GtG wynoszącemu 1 ms, wszystko to w połączeniu z technologią AMD FreeSync Premium[2].
Poznaj wszechświaty aż do najdrobniejszyc Amazon.plПоскаржитись | 1 779 zł |
34" HP OMEN - 3440x1440 - 165Hz - VA - 1 ms - MonitorMonitor LED, gaming, zaokr?glony, 34, 3440 x 1440 WQHD @ 165 Hz, VA, 400 cd/m², 3000:1, HDR400, 1 ms, 2xHDMI, Displ... щеayPort, g?o?nik(i) Proshop.plПоскаржитись | 2 074 zł |
HP OMEN 34c - 34'' | VA | UWQHD | 165 Hz | DisplayPort, HDMI | HDR | pochyMONITOR GAMINGOWY OMEN 34С ZATRAĆ SIĘ W ZABAWIE Odkryj nowe wyżyny szybkości reakcji i jakości kolorów - a wszystko... щеto w stylowej, zakrzywionej konstrukcji 1500R. ULTRA ODSKOCZNIA OD RZECZYWISTOŚCI Daj się wciągnąć... do ZABAWY, którą oferuje zakrzywiony ekran. POŻEGNAJ OPÓŹNIENIE OBRAZU. PRZYWITAJ PRĘDKOŚĆ. Wyeliminuj rozmycie ruchu i efekt rozmywania obrazu, aby uzyskać płynność akcji sprzyjającej skupieniu. Inny monitor Brak technologii Adaptive Sync Czas reakcji 5 ms Częstotliwość odświeżania 60 Hz Monitor OMEN 34c curved Technologia AMD FreeSync™ Premium1 Czas reakcji 1ms GtG dzięku funkcji Overdrive Częstotliwość odświeżania 165 Hz2 1. Wymaga monitora i karty graficznej AMD Redeon®. Monitor i karta muszą obsługiwać technologię FreeSync Premium. Technologia AMD FreeSync™ Premium wymaga obowiązkowej kompensacji niskiej liczby klatek na sekunę i odświeżania co najmniej 120 Hz przy minimalnej rozdzielczości FHD. 2. Wszystkie parametry techniczne odpowiadają typowym danym technicznym udostępnianym przez producentów podzespołów stosowanych w produktach HP; rzeczywiste parametry mogą się róźnić od podanych. ULTRA ODSKOCZNIA OD RZECZYWISTOŚCI NOWY WYMIAR PRZESTRZENI GAMINGOWEJ Połącz wyrafinowanie i zabawę z funkcjonalności Komputronik.plПоскаржитись | 1 659 zł |
Monitor dla graczy OMEN by HP 34″ WQHD 165 Hz zakrzywiony – OMEN 34c 780K8Nie ma nic lepszego, niż dać się w pełni pochłonąć grze. Zakrzywiony monitor dla graczy OMEN by HP 34″ WQHD 165 Hz... щеzwiększa poziom immersji, dzięki ultraszerokiemu ekranowi z zakrzywieniem 1500R. Doskonała wydajność i realistyczne kolory HDR pozwalają wczuć się całkowicie w ulubione gry, a eleganckie rozwiązania konstrukcyjne przekładają się na znakomity wygląd i rewelacyjne brzmienie. Monitor idealnie wpasuje się w Twoje biurko. Офіційний партнер HP Hp.comПоскаржитись | 2 320 zł |
Monitor HP Omen 34C 34" 3440x1440px 165Hz 1 ms CurvedNie ma nic lepszego, niż dać się w pełni pochłonąć grze. Zakrzywiony monitor dla graczy OMEN by HP 34″ WQHD 165 Hz... щеzwiększa poziom immersji, dzięki ultraszerokiemu ekranowi z zakrzywieniem 1500R. Doskonała wydajność i realistyczne kolory HDR pozwalają wczuć się całkowicie w ulubione gry, a eleganckie rozwiązania konstrukcyjne przekładają się na znakomity wygląd i rewelacyjne brzmienie. Monitor idealnie wpasuje się w Twoje biurko. Electro.plПоскаржитись | 1 599 zł |
Monitor HP Omen 34C 34" 3440x1440px 165Hz 1 ms CurvedNie ma nic lepszego, niż dać się w pełni pochłonąć grze. Zakrzywiony monitor dla graczy OMEN by HP 34″ WQHD 165 Hz... щеzwiększa poziom immersji, dzięki ultraszerokiemu ekranowi z zakrzywieniem 1500R. Doskonała wydajność i realistyczne kolory HDR pozwalają wczuć się całkowicie w ulubione gry, a eleganckie rozwiązania konstrukcyjne przekładają się na znakomity wygląd i rewelacyjne brzmienie. Monitor idealnie wpasuje się w Twoje biurko.... Avans.plПоскаржитись | 1 599 zł |
HP OMEN 34c 34inch VA 3440x1440 21:9 3ms 2xHDMI DPale.pl Поскаржитись | 2 382 zł |
Monitor HP Omen 34c (780K8E9) | 1 654 zł |
Monitor HP Omen 34C 34" 3440x1440px 165Hz 1 ms Curved 780K8E9Nie ma nic lepszego, niż dać się w pełni pochłonąć grze. Zakrzywiony monitor dla graczy OMEN by HP 34″ WQHD 165 Hz... щеzwiększa poziom immersji, dzięki ultraszerokiemu ekranowi z zakrzywieniem 1500R. Doskonała wydajność i realistyczne kolory HDR pozwalają wczuć się całkowicie w ulubione gry, a eleganckie rozwiązania konstrukcyjne przekładają się na znakomity wygląd i rewelacyjne brzmienie. Monitor idealnie wpasuje się w Twoje biurko.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 1 499 zł |
HP OMEN 34c (780K8E9) 34" UWQHD VA 165Hz 1ms Zakrzywiony GamingowyCertyfikat Vesa DisplayHDR:Disp OleOle.plПоскаржитись | 1 599 zł |
HP OMEN 34c (780K8E9) 34" UWQHD VA 165Hz 1ms Zakrzywiony GamingowyCertyfikat Vesa DisplayHDR:Disp RTV Euro AGDПоскаржитись | 1 679 zł |
Monitor dla graczy OMEN by HP 34″ WQHD 165 Hz zakrzywiony – OMEN 34c | 2 320 zł |
HP OMEN 34c 34inch VA 3440x1440 21:9 3ms 2xHDMI DP | 1 661 zł |
Monitor HP OMEN 34c (780K8AA#ABB) Czarny | 1 768 zł |
HP OMEN 34c (780K8AA) | 1 759 zł |
Monitor HP Omen 34c (780K8E9) | 1 651 zł |
Monitor HP Omen 34c (780K8AA#ABB) | 1 838 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!