Ціни на спальний мішок High Peak Ceduna
Фото 3 | від 174 до 271 zł Призначення: кемпінговий; Тип: мішок-ковдра; Призначення: універсальний; Сезонність: весна/осінь; Вага (кг): 1.5; t° комфорту (для жінок): 10; t° комфорту (для чоловіків) (°C): 6; t° екстриму (°C): -8; Утеплювач: синтетика; Оснащення: можливість з'єднання; внутрішня кишеня; Блискавка: бічні |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
High Peak Śpiwór Ceduna antracyt/niebieski 200 x 80 x 9 cm 20062 | 254 zł |
High Peak Śpiwór Ceduna, niebiesko/granatowy | 205 zł |
Śpiwór trekkingowy dla dorosłych High Peak Ceduna 200x80 niebiesko-granato | 219 zł |
Śpiwór High Peak Ceduna 200×80 cm niebiesko-granatowy 20030 | 221 zł |
Śpiwór trekkingowy dla dorosłych High Peak Ceduna 200x80 niebiesko-granato | 219 zł |
Śpiwór High Peak Ceduna 200x80 cm niebiesko-granatowy | 200 zł |
Śpiwór High Peak Ceduna 200x80 cm niebiesko-granatowy 20030 | 174 zł |
High Peak Ceduna Sleeping Bag Niebieski Regular / Left Ziper | 175 zł |
Śpiwór High Peak Ceduna 200x80 cm niebiesko-granatowy 20030 Lumarko! | 271 zł |
Śpiwór High Peak Ceduna 200 x 80 cm niebiesko-granatowy lewy 20030 | 225 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!