Смартгодинник
Haylou RS4 Plus
Відео 7Фото 18 | від 202 до 502 zł Тип: смартгодинник; Інтерфейс підключення: Bluetooth v 5.1; повідомлення про виклики; SMS; вібрація; пульсометр; жіночий календар; Сенсорний екран; Форма: прямокутний; Тип: кольоровий; Тип матриці: AMOLED; Дисплей ("): 1.78; акселерометр; Зарядка пристрою: магнітна; Ємність акумулятора (мАгод): 230 |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Smartwatch Haylou RS4 Plus czarny RS4Plus-Black | 248 zł |
Haylou RS4 Plus - Black | 226 zł |
Smartwatch Haylou RS4 Plus LS11 Czarny (6971664931983) | 249 zł |
Haylou RS4 Plus Smartwatch 1.78-calowy wyświetlacz Retina AMOLED HD 105 Tr | 244 zł |
HAYLOU Smartwatch Haylou RS4 Plus (czarny) | 249 zł |
Haylou Ls11-Black Rs4 Plus Smartwatch Czarny | 202 zł |
Smartwatch Haylou RS4 Plus (srebrny) | 249 zł |
Smartwatch Haylou RS4 Plus (czarny) | 289 zł |
Xiaomi Haylou LS11 / RS4 Plus Smart Watch IP68 śledzenie SpO2 srebrny UE R | 502 zł |
HAYLOU RS4 Plus Smartwatch RS4 Plus inteligentny zegarek dla mężczyzn i ko | 298 zł |
Smartwatch Haylou RS4 Plus Czarny (6971664931983) | 248 zł |
Smartwatch Haylou RS4 Plus (czarny) | 249 zł |
Smartwatch Haylou RS4 Plus (czarny) | 249 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!