Навушники
Havit H2232D
Відео 8Фото 9 | від 50 до 75 zł Доступна модель ефектних накладних геймерських навушників закритого типу з мікрофоном на дужці, стандартним кабельним підключенням та LED-підсвічуванням зовнішньої частини чаш. Призначені для роботи з персональними комп'ютерами та ноутбуками, а також сумісні з популярними моделями ігрових консолей. Позиціонуються як продукт базової цінової категорії, орієнтований на шанувальників комп'ютерних ігор, любителів прослуховування музики, аудіокниги та подкастів. Можуть стати вдалим подарунком для дитини, підлітка чи юнака. Відрізняються демократичною вартістю та ергономічною конструкцією. Навушники Havit H2232D обладнані великими пластиковими чашами з широкими амбушюрами, що забезпечують гарну пасивну шумоізоляцію, важливу для нічного геймінгу в домашніх умовах. М'які амбушюри, оброб...лені штучною шкірою, регулювання охоплення оголов'я забезпечують рівномірний розподіл зусилля притиску для комфортних відчуттів під час тривалих ігрових сесій. За звучання навушників відповідають кілька великих динамічних випромінювачів діаметром 50 мм, що створюють яскравий і насичений звук для акустичного оформлення улюблених ігор. Електретний мікрофон на дужці забезпечує повноцінне захоплення голосу для координації зв'язку з тиммейтами та спілкування в інтернет-месенджерах. |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nauszne Havit GAMENOTE H2232D SL-G-HVIT-008 | 69 zł |
Havit GAMENOTE H2232D RGB Nauszne Czarny | 50 zł |
HAVIT Słuchawki gamingowe Havit GAMENOTE H2232D RGB USB+3.5mm | 59 zł |
Havit H2232 Słuchawki Gamingowe Dla Graczy Rgb Usb | 57 zł |
Słuchawki HAVIT H2232 | 54 zł |
Havit GAMENOTE H2232D RGB Nauszne Czarny | 50 zł |
Słuchawki wokółuszne Havit Gamenote H2232D | 59 zł |
Słuchawki HAVIT H2232D | 50 zł |
Słuchawki gamingowe Havit GAMENOTE H2232D RGB USB+3.5mm | 75 zł |
Słuchawki HAVIT H2232D | 50 zł |
Havit Gamenote H2232D Czarne | 69 zł |
Słuchawki gamingowe Havit GAMENOTE H2232D RGB USB+3.5mm | 65 zł |
Słuchawki gamingowe Havit GAMENOTE H2232D RGB USB+3.5mm | 59 zł |
Havit Gamenote H2232D RGB USB - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny z | 69 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!