Ціни на Harman Kardon Citation 200
Відео 16Фото 24 | від 1 044 до 1 599 zł Високоякісна потужна мобільна бездротова акустична система з Bluetooth-підключенням, вбудованим мікрофоном для гучного зв'язку і підтримкою голосового помічника Google Assistant. Виробником позиціонується як продукт преміумкласу, призначений для побутового застосування. Орієнтований на користувачів, що віддають перевагу якісному збалансованому звучанню і елегантному дизайну перевірених брендів. Має стильний алюмінієвий корпус з ручкою для перенесення шкіри. Помірні габаритні розміри (219x178x172 мм) і вага 2850 г, дозволяють без проблем переносити колонку з кімнати в кімнату або перевозити в багажі. Завдяки високій потужності, Мобільна колонка Harman Kardon Citation 200 може озвучувати приміщення значної площі (до 40 м2) і значні відкриті майданчики. Обладнана двома активними акустични...ми випромінювачами (твітер 20 мм, вуфер 89 мм), пасивним радіатором і цифровим підсилювачем з вихідною потужністю 50 Вт. За твердженням виробника, така апаратна платформа може повноцінно відтворювати частотний діапазон від 40 Гц до 20 кГц, чого цілком достатньо для відтворення переважної більшості музичних жанрів. Бездротова передача цифрового аудіосигналу реалізована за допомогою енергоефективного інтерфейсу Bluetooth v4.2, Що працює на дистанції до 10 м. ємний літій-іонний акумулятор забезпечує до 8 год звучання при середньому рівні гучності. |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Harman Kardon Citation 200 czarny | 1 044 zł |
HARMAN KARDON Citation 200 szary HKCITATION200GRYEU | 1 599 zł |
Harman-Kardon Harman Kardon Citation 200 Multiroom Portable Bluetooth Spea | 1 141 zł |
Harman Kardon Citation 200 Inteligentny Głośnik Sieciowy | 1 125 zł |
Citation 200 szary | 1 599 zł |
Harman Kardon Citation 200 Kolor: Szary | 1 569 zł |
Harman Kardon Citation 200 (szary) | 1 599 zł |
Głośnik Harman Kardon Citation 200 szary | 1 099 zł |
Citation 200 czarny | 1 599 zł |
Harman Kardon Citation 200 Kolor: Czarny | 1 569 zł |
Harman Kardon Citation 200 (czarny) | 1 599 zł |
Głośnik Harman Kardon Citation 200 czarny | 1 099 zł |
Harman Kardon Citation 200 Multiroom Portable Bluetooth Speaker Black EU | 1 195 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!