Ціни на портативну колонку Gravastar Mars Pro
Відео 21Фото 23 | від 1 000 до 1 199 zł Декоративна настільна акустична система з фантастичним дизайном у стилі Sci-Fi, bluetooth-підключенням, інтегрованим акумулятором та ефектним світлодіодним підсвічуванням. Зробить яскраве враження на будь-яку людину, яка вперше побачить акустику такого типу. Цілком може стати окрасою інтер'єру. Виробником позиціонується як товар верхньої цінової категорії. Сподобаються любителям наукової фантастики, поціновувачам космічних тем та колекціонерам, які збирають оригінальні моделі роботів. Може стати цікавим подарунком на день народження чи будь-яке інше свято. Корпус акустичної системи Gravastar Mars Pro виконаний із легкого металевого сплаву (цинк-алюміній-магній). Він має форму робота-краба, який встановлюється на три складні ніжки, стилізовані під клешні. Колонка має значні розміри та з...начну вагу (2,5 кг), а її конструкцію можна охарактеризувати як детально опрацьовану, міцну та надійну. Щоб не дряпати стіл, на якому буде встановлена колонка, на кінцях ніжок-клешні є гумові вставки. Акустична система обладнана ефективним цифровим підсилювачем, двома динаміками (широкополосним великим та невеликим високочастотним), а також пасивним резонатором. Без проблем підключається до будь-якого смартфона, планшета або ноутбука бездротовим інтерфейсом Bluetooth 5.0. Енергії акумулятора вистачить на 15 годин активної роботи звучання. |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GravaStar Głośnik Bluetooth Mars Pro Edition żółty matowy design bezprzewo | 1 199 zł |
Głośnik mobilny GRAVASTAR Mars Pro War Damaged | Bezpłatny transport | 1 000 zł |
Głośnik Bluetooth GravaStar Mars Pro Edycja specjalna Aurochs czas odtwarz | 1 171 zł |
Głośnik mobilny GRAVASTAR Mars Pro Special Edition Aquarius | Bezpłatny tr | 1 000 zł |
Głośnik mobilny GRAVASTAR Mars Pro Special Edition Aquarius | Bezpłatny tr | 1 000 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!