Ціни на action камеру GoPro HERO9 (CHDHX-901-RW)
Відео 39Фото 19 | від 89 до 1 766 zł Тип: action камера; Тип корпуса: фронтальна (звичайна); Пило-,вологозахист камери: IPX8; Зйомка Full HD (1080p): 1920x1080 пікс 60 к/с; Зйомка Quad HD: 2704x1520 пікс 60 к/с; Зйомка Ultra HD (4K): 3840x1920 пікс 60 к/с; Зйомка вище 4K: 5504x2752 пікс 30 к/с; Уповільнена зйомка (slow-mo) (к/с): 240 |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GoPro HERO9 Black Bundle with The Remote and Battery | 1 749 zł |
GoPro Osłona obiektywu do GoPro HERO 9 Black | 89 zł |
Kamera GoPro Hero 9 czarna | 1 766 zł |
Zestaw 60W1 Akcesoria Do Gopro Max Hero 9 8 Black | 100 zł |
GoPro Wymienne drzwiczki do HERO9 Black | 89 zł |
GoPro Media Mod (HERO9 / 10 Black) | 419 zł |
GoPro Obudowa wodoszczelna do HERO 9 / 10 / 11 / 12 Black | 239 zł |
GoPro Pokrowiec + smycz do HERO9/10/11 Black, niebieski | 89 zł |
GoPro HERO 9/10/11/12 Uszczelnione Drzwiczki z Otworem na Kabel USB-C | 99 zł |
GoPro Obiektyw szerokokątny do HERO 9/10/11 Black Max Lens Mod | 469 zł |
GoPro Pokrowiec + smycz do HERO9 Black, biały | 89 zł |
GoPro Pokrowiec + smycz do Hero9/10/11 Black, czarny | 89 zł |
GoPro Drzwiczki Replacement Door Hero9/10/11/12 Black (w magazynie!) | 89 zł |
GoPro Akumulator Enduro do HERO 9 / 10 / 11 / 12 Black (w magazynie!) | 119 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!