Навушники
Google Pixel Buds Pro
Відео 21Фото 34 | від 646 до 1 099 zł Pixel Buds Pro - це флагманські TWS-навушники, які компанії Google запустила як конкурент Apple AirPords Pro. Це найтехнологічно-просунуті навушники Google: у них використовується кастомний 6-ядерний чип, який разом із фірмовими динаміками та розробленими в Google алгоритмами підлаштовує звучання залежно від ситуації. Зокрема, вони підтримують технологію «просторового звучання», яка підлаштовує звучання залежно від положення голови слухача, створюючи об'ємний та кінематографічний звук під час перегляду кіно. Також у навушниках використовується технологія Silent Seal, яка за допомогою спеціальних датчиків вимірює тиск у вушному каналі та регулює ступінь впливу алгоритмів шумоподавлення. Pixel Buds Pro належать до середнього класу та мають вакуумну конструкцію. Підключаються до смартфону...за Bluetooth 5.0, підтримують функцію швидкого перемикання між сполученими пристроями, дозволяючи миттєво переключитися між раніше підключеним смартфоном, ноутбуком і ігровою консоллю. Для керування плеєром та гучністю використовуються традиційні сенсорні кнопки. Навушники підтримують голосовий помічник Google Assistant із активацією через фразу Hey Google. Час автономної роботи може становити від 7 до 11 годин залежно від того, чи включений ANC чи ні. З кейсом час автономної роботи можна продовжити до 31 години. Сам кейс заряджається за допомогою порту USB-C або за допомогою бездротової зарядки Qi. |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Google Pixel Buds Pro bezprzewodowe słuchawki Bluetooth Charcoal Czarne | 689 zł |
Google Pixel Buds Pro - Fog | 1 099 zł |
Słuchawki Pixel Buds Pro (GA03203-DE) | 1 086 zł |
Słuchawki Google Pixel Buds Pro ANC Beżowe (Porcelain) | Faktura VAT 23, d | 749 zł |
Google Pixel Buds Pro bezprzewodowe słuchawki słuchawki Bluetooth Fog GA03 | 650 zł |
Google Pixel Buds Pro bezprzewodowe słuchawki Bluetooth trawa cytrynowa GA | 725 zł |
Google Pixel Buds Pro bezprzewodowe słuchawki Bluetooth Coral GA03202-DE | 646 zł |
Google Pixel Buds Pro Słuchawki Bezprzewodowe Biały GA05205-DE | 729 zł |
Google Pixel Buds Pro Słuchawki Bezprzewodowe Biały GA05191-DE | 689 zł |
Google Pixel Buds Pro - Limoncello | 1 099 zł |
Google Pixel Buds Pro - Carbon | 1 099 zł |
Google Pixel Buds Pro - Coral | 1 099 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!