Ціни на самокат Globber Primo Plus Ferrari (440-150-2)
Фото 9 | від 232 до 299 zł Дитячий триколісний самокат для найменших користувачів, які роблять свої перші кроки у освоєнні транспорту цього типу. Виріб відноситься до класу кікбордів, має широку платформу та три колеса, які гарантують стійкість усієї конструкції та безпеку дітей. Модель представлена на ринку найпопулярнішою французькою компанією Globber. Може стати відмінним вибором для дітей віком від 3 років, які вміють впевнено тримаючи рівновагу. Виріб витримує навантаження до 50 кг та адаптується під зростання користувача шляхом регулювання висоти розташування керма (передбачені 4 позиції в межах до 82,5 см). Дитячий кікборд Globber Primo Plus Ferrari має надійне кермо зі сталевою основою, а також пластикову деку. Колеса різного діаметру (12 см спереду і 8 см ззаду) виготовлені з поліуретану, який добре витриму...є навантаження та перепади температур, до того ж вважається максимально стійким до механічних пошкоджень. Для підвищення надійності та довговічності виробник оснастив пристрій підшипниками типу ABEC 5, а для контролю швидкості – класичним ножним гальмом. |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hulajnoga Globber Ferrari Czarna (440-152-2) | 234 zł |
Globber, Hulajnoga 3-kołowa, 440-152-2 Ferrari Black, 82x57x28 cm | 256 zł |
HULAJNOGA GLOBBER / Ferrari Red 440-150-2 | 299 zł |
Hulajnoga Globber Ferrari Czerwona (440-150-2) | 232 zł |
Globber, Hulajnoga, 440-150-2 Ferrari Red, czerwony | 253 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!