Ціни на самокат Globber One K 165
Фото 30 | від 444 до 510 zł Сучасний двоколісний самокат із конструкцією, що складається, представлений на ринку популярним брендом Globber. Пристрій позиціонується виробником у доступний ціновий сегмент і може стати хорошим вибором як міська модель. Максимальне навантаження 100 кг робить самокат хорошим вибором як для підлітків, так і для багатьох дорослих. Висока надійність та міцність конструкції забезпечують комфортне використання навіть для більш важких райдерів. Діаметр коліс в 16.5 см і використання поліуретану як матеріал виготовлення роблять катання на цьому самокаті більш плавним і бездоганним. Це забезпечує відмінне зчеплення з поверхнею і знижує вібрації під час руху, що особливо важливо при пересуванні нерівними дорогами. Підшипники класу ABEC 7 гарантують високу швидкість та легкість руху, що дозволяє д...олати значні дистанцій із меншими зусиллями. Наявність переднього амортизатора забезпечує додатковий комфорт та поглинання ударів під час проїзду по нерівних поверхнях. Самокат також оснащений зручною підставкою, що робить його зручним та практичним для паркування та зберігання. Конструкція, що складається, дозволяє легко зберігати і переносити самокат, що робить його зручним для використання в повсякденному житті і в подорожах. |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Globber One K 165 z hamulcem czarny rozmiar uniwersalny 672-120 | 482 zł |
Hulajnoga Globber ONE K 165 Różowy (672-110*NA) | 449 zł |
Globber, Hulajnoga, One K 165 Br 672-110 | 444 zł |
Hulajnoga Globber ONE K 165 BR Titanium | 485 zł |
Hulajnoga Globber OKE K 125 Deluxe Titanium 672-199 G672-199 | 510 zł |
Hulajnoga Globber ONE K 165 Szary (672-199*NA) | 449 zł |
Hulajnoga Globber ONE K 165 Czarny (672-120) | 480 zł |
Globber, Hulajnoga, One K 165 Br 672-199 | 455 zł |
Globber, Hulajnoga, One K 165 Br 672-110 | 483 zł |
Globber, Hulajnoga, One K 165 Br 672-199 | 491 zł |
Hulajnoga Globber ONE K 165 BR Ruby | 485 zł |
Hulajnoga Globber One K 165 BR 672 (kolor Szary/Srebrny) | 453 zł |
Hulajnoga Globber One K 165 BR 672 (kolor Czarny. Różowy) | 453 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!