Ціни на Globber Junior Foldable Fantasy Lights
Фото 17 | від 282 до 341 zł Тип: кікборд; Макс. навантаження (кг): 50; Вік, від (років): 2; Рекомендований зріст (см): 85 – 105; К-ть коліс: 3-колісний; Тип керма: класичний; Матеріал керма: алюміній; Матеріал деки: пластик; Колеса: поліуретанові; Заднє гальмо: ножне; складаний; регулювання висоти керма; підсвітка колес / деки |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GLOBBER Junior Foldable Fantasy Lights hulajnoga trójkołowa świecące kółka | 299 zł |
Hulajnoga Globber Globber Junior Foldable Lights L. Green - 437-106-R | 282 zł |
Globber Junior Foldable Lights Eco Scooter Scooter Posrebrzany GL692505 | 330 zł |
Hulajnoga Globber Junior Foldable Lights Miętowy | 341 zł |
Hulajnoga Globber JJunior Foldable Lights Fioletowy (72504-X) | 316 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!