Ціни на Genius SW-HF 5.1 6000
Відео 1Фото 11 | від 712 до 921 zł Комплект колонок формату 5.1 середнього цінового діапазону. Загальна потужність становить 200 Вт, з них по 20 Вт на канал і 100 Вт на сабвуфер. Загальний частотний діапазон — 40-20000 Гц, для низьких частот передбачений окремий регулятор. Корпус традиційно оснащений системою магнітного екранування. З додаткових функцій — пульт ДУ. |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Głośniki komputerowe Genius SW-HF5.1 6000 Ver. II (31730018400) | 712 zł |
Genius reproduktory SW-HF 5.1 6000 v2, 5.1, 200W, hnědo-černé, dálkové ovl | 783 zł |
Genius głośniki SW-HF 5.1 6000 v2, 5.1, 200W, brązowo-czarny, zdalne stero | 921 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!