Ціни на акустичну систему FYNE AUDIO F300
Відео 4Фото 8 | від 424 до 999 zł Розміщення: полична; Тип: пасивна; Кількість каналів: комплект 2.0; Кількість динаміків: 2; Кількість смуг: 2; Імпеданс (Ом): 8; Максимальна потужність підсилювача: 70; Сумарна потужність (Вт): 35; Загальний частотний діапазон (Гц): 54 – 28000; |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
FYNE AUDIO F 300 BLACK ASH (Para) | 999 zł |
Fyne Audio F300 - Kolumny podstawkowe (para) Black Ash ✦ SALON ✦ ZAPYTAJ O | 849 zł |
Głośniki podstawkowe Fyne Audio F300 Kolor: Orzech | 999 zł |
Fyne Audio F300 | Kolumna Podstawkowa | Autoryzowany Dealer Szczecin | 499 zł |
Fyne Audio F300 Jasny Dąb - Kolumny podstawkowe | 500 zł |
FYNE AUDIO F 300 LIGHT OAK (Para) | 999 zł |
FYNE AUDIO F 300 WALNUT (Para) | 999 zł |
Fyne Audio F300 - Kolumna podstawkowa Walnut ✦ SALON ✦ ZAPYTAJ O RABAT ✦ R | 424 zł |
Fyne Audio F300 - Kolumna podstawkowa Black Ash ✦ SALON ✦ ZAPYTAJ O RABAT | 424 zł |
Głośniki podstawkowe Fyne Audio F300 Kolor: Czarny | 999 zł |
Fyne Audio F300 Orzech - Kolumny podstawkowe | 500 zł |
Fyne Audio F300 - Kolumny podstawkowe | 500 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!