Ціни на Franke Logica Line LLL 611-79 101.0073.531 790х500
від 919 zł Тип монтажу: врізна накладна; Матеріал корпуса: нержавіюча сталь; Форма: прямокутна; Сушіння посуду (крило); Перелив; Комплектація: Мін. ширина шафи (мм): 450; Розміри робочої поверхні (мм): 790х500; Розміри основної чаші (мм): 340х400х180; Країна походження бренду: Швейцарія; |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlew stalowy Franke Logica LLL 611 101.0086.233 stal szlachetna len | 919 zł |
Zlewozmywak Franke NAS RTV AGD FRANKE Zlewozmywak Logica Line LLL 611 Stal | 919 zł |
Franke Logica Line LLL 611 Komora z lewej strony Stalowy Srebrny | 919 zł |
FRANKE Logica Line LLL 611 Stal szlachetna LEN KOMORA PRAWA | 919 zł |
Franke Logica Line LLL 611 Komora z lewej strony Stalowy Srebrny | 919 zł |
Zlew FRANKE Logica LLL 611-79 stal LEN (komora PRAWA) (101.0086.233) *** z | 919 zł |
FRANKE studio 101.0086.233 FRANKE studio 101.0086.233 LLL 611 3 1/2" LHD Z | 919 zł |
FRANKE Zlew LLL 611 len, prawy 101.0086.233 Indywidualne Wyceny! Sprawdź! | 919 zł |
Zlewozmywak Franke Logica LLL 611 len prawa komora 101.0086.233 tel. 697 2 | 919 zł |
Zlew stalowy Franke Logica LLL 611 101.0086.232 stal szlachetna len | 919 zł |
Franke Logica Line LLL 611 Stal szlachetna len komora lewa | 919 zł |
FRANKE Zlewozmywak LLL 611 stal len, k.prawa 101.0086.233 (S) * - VOUCHER | 919 zł |
FRANKE Zlew LLL 611 len, prawy 101.0086.233 Indywidualne Wyceny! Sprawdź! | 919 zł |
Franke Logica Line LLL 611 Zlewozmywak stalowy jednokomorowy 79x50 cm praw | 919 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!