Ціни на Franke FTC 912 XS LED1 нержавіюча сталь (315.0532.377)
від 695 до 783 zł
Тип і монтаж: вбудована (шафа); Оформлення: з висувною панеллю; Принцип роботи: відведення/рециркуляція; Потужність (Вт): 140; Продуктивність (відведення макс.) (м³/год): 702; Мін. рівень шуму (дБ): 54; Макс. рівень шуму (дБ): 69; Кількість швидкостей: 3; Можливість установки активного фільтра
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Franke FTC 912 XS Srebrny Dominujący odcień:srebrny/ szary;Etykieta energetyczna (wygląd według etykiety producenta):kla sy A+++ - D;Filtr węgl... ще owy w wyposażeniu:nie ;Filtry przeciwtłuszczo we:aluminiowe;G warancja:24 miesiące;Klasa efektywności pochłaniania zanieczyszczeń: C;Klasa energetyczna:D; Klasa sprawności oświetlenia:D;K lasa wydajności przepływu dynamicznego:E; Kolor:srebrny;I lość silników:1;Oświ etlenie:ledowe 2x4 W;Poziom głośności:69 dB;Regulacja prędkości:skoko wa 3 stopnie;Roczne zużycie energii:88 kWh;Rodzaj:okap teleskopowy;Typ filtra węglowego:112.0 067.942;Sterowa nie:mechaniczne ;Średnica wylotu powietrza:15 cm;Tryb działania:pochł aniacz, wyciąg;Wydajnoś ć maksymalna (tryb standardowy):42 0 m3/h;Wykończeni e:stal nierdzewna;Głęb okość:28 cm;Szerokość:89 ,8 cm;Wysokość:17, 5 cm;Wyposażenie: elementy do montażu, instrukcja obsługi w języku polskim
OleOle.pl
Поскаржитись
719 zł
Okap kuchenny Franke Telescopic LED FTC 912 XS LED1 315.0532.377 stal szla Okap teleskopowy. Klasa energetyczna D. Szerokość 90 cm. Maksymalna wydajność 420 m3/h.
Completo.pl
Під замовлення
Поскаржитись
783 zł
Franke FTC 912 XS Srebrny Dominujący odcień:srebrny/ szary;Etykieta energetyczna (wygląd według etykiety producenta):kla sy A+++ - D;Filtr węgl... ще owy w wyposażeniu:nie ;Filtry przeciwtłuszczo we:aluminiowe;G warancja:24 miesiące;Klasa efektywności pochłaniania zanieczyszczeń: C;Klasa energetyczna:D; Klasa sprawności oświetlenia:D;K lasa wydajności przepływu dynamicznego:E; Kolor:srebrny;L iczba silników:1;Oświ etlenie:ledowe 2x4 W;Poziom hałasu:69 dB;Regulacja prędkości:skoko wa 3 stopnie;Roczne zużycie energii:88 kWh;Rodzaj:okap teleskopowy;Pas ujący filtr węglowy:112.006 7.942;Sterowani e:mechaniczne;Ś rednica wylotu powietrza:15 cm;Tryb pracy:pochłania cz, wyciąg;Wydajnoś ć maksymalna (tryb standardowy):42 0 m3/h;Wykończeni e:stal nierdzewna;Głęb okość:28 cm;Szerokość:89 ,8 cm;Wysokość:17, 5 cm;Wyposażenie: elementy do montażu, instrukcja obsługi w języku polskim...
RTV Euro AGD
Поскаржитись
779 zł
Okap teleskopowy FRANKE Telescopic LED FTC 912 XS LED1 stal szlachetna + s 695 zł
FRANKE 315.0532.377 FTC 912 XS LED1 Okap szufladowy Telescopic LED Stal sz 714 zł
Okap teleskopowy FRANKE Flexa FTC 912 XS Stal szlachetna 315.0532.377 (22) 695 zł
Okap FRANKE FTC 912 XS LED1 Stal szlachetna | Bezpłatny transport 779 zł
FRANKE Okap FTC 912 XS LED1 stal, szary 315.0532.377 * - (22)-266-82-20* Z 695 zł
Okap FRANKE FTC 912 XS LED1 Stal szlachetna | Bezpłatny transport 719 zł
Okap teleskopowy FRANKE Flexa FTC 912 XS Stal szlachetna 315.0532.377 (22) 695 zł
Franke Telescopic FTC 912 Okap do zabudowy szary 315.0532.377 - odbiór oso 695 zł
Як оформити замовлення? Як додати магазин? Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!