Ціни на генератор Fogo F 2001 iS
Відео 1Фото 19 | від 2 382 до 3 355 zł Компактний електрогенератор для невеликих навантажень. Має номінальну потужність 1,8 кВт. Вироблення електроенергії здійснюється за допомогою 80-кубового двигуна, що працює на бензині, та інверторного альтернатора. За рахунок інверторної технології генератор Fogo F 2001 iS видає електрику з правильною синусоїдою. Тому його можна використовувати як джерело резервного живлення для сучасних автономних опалювальних котлів з чутливою автоматикою, що управляє. Електрогенератор оснащений роз'ємами для паралельного підключення та виходом 12 В для підзарядки автомобільних акумуляторів. Споживання палива двигуном не перевищує 1.1 л/год. при повному навантаженні (або 0.67 л/год. при навантаженні 50%). Корпус, який містить пристрій, забезпечує хорошу звукоізоляцію мотора і тиху роботу генератора в цілому. |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Agregat Fogo F2001iS 2000 W 1-fazowy | 2 693 zł |
Agregat prądotwórczy 2,0kW F2001iS Fogo | 2 479 zł |
Agregat prądotwórczy jednofazowy Fogo F 2001 IS | 2 677 zł |
FOGO GENERATOR PRĄDOTWÓRCZY INWERTEROWY F 2001 iS 2,0kW 230V i 12 V | 3 187 zł |
Agregat prądotwórczy 2,0kW F2001iS Fogo | 2 479 zł |
INWERTEROWY AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY F-2001/IS 1800 W FOGO | 3 263 zł |
Agregat Fogo F2001iS 2000 W 1-fazowy | 2 627 zł |
INWERTEROWY AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY F-2001/IS 1800 W FOGO | 3 355 zł |
Agregat prądotwórczy przenośny 1-fazowy 1,8 kW 7,8A 230V zbiornik 4,5l sil | 2 382 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!