Ціни на Fitmin For Life Junior Large Breed 12 кг
Фото 3 | від 124 до 243 zł Тип: сухий корм; Вага упаковки (кг): 12; Вік: цуценята; молоді; Розмір собаки: великі; Загальне призначення: повсякденний; в списокмої списки |
Закрити
Шапка
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Fitmin Pasza Junior Large Breed Wołowina Drób 20-40 kg 12 kgPasza marki Fitmin
Kolor: wielokolorowy
Wymiary: 55 x 10 x 37 cm
Odniesienie: S9108873
Jeśli to, czego chcesz,... щеto jakość w najlepszej cenie, nie szukaj dalej! Amazon.plПоскаржитись | 145 zł |
Karma dla psa FITMIN Dog For Life Junior Large Breed 12 kgPełnoporcjowa karma dla szczeniąt ras dużych i olbrzymich w wieku 5-18 miesięcy, z kontrolowaną zawartością energii. Electro.plПоскаржитись | 190 zł |
Karma dla psa FITMIN Dog For Life Junior Large Breed 12 kgPełnoporcjowa karma dla szczeniąt ras dużych i olbrzymich w wieku 5-18 miesięcy, z kontrolowaną zawartością energii.... Avans.plПоскаржитись | 190 zł |
Fitmin dog For Life Junior large breed - karma sucha dla szczeniąt ras dużFitmin dog For Life Junior large breed - Karma pełnoporcjowa jakości premium dla szcze... щеniąt ras dużych i olbrzymich. Z kontrolowaną zawartością energii dla prawidłowego rozwoju kośćca, 12kg
- Optymalna zawartość energii zapewnia prawidłowy rozwój kośćca
- Siarczan chondroityny i siarczan glukozaminy gwarantują prawidłowe funkcjonowanie stawów w okresie intensywnego wzrostu
- Zawiera DHA, który wspomaga rozwój komórek nerwowych
- Zbilansowane stężenie kwasów tłuszczowych omega 3 i 6 dla zdrowej skóry i sierści
- 63% składników pochodzenia zwierzęcego
- 22,5% świeżego mięsa drobiowego i produktów pochodzenia drobiowegoenerg zoo24.plПоскаржитись | 129 zł |
Fitmin Fitmin Dog for life junior large breed - karma sucha dla szczeniątFitmin dog For Life Junior large breed - Karma pełnoporcjowa jakości premium dla szczeniąt ras dużych i olbrzymich.... щеZ kontrolowaną zawartością energii dla prawidłowego rozwoju kośćca, 12 kg. Optymalna zawartość energii zapewnia prawidłowy rozwój kośćca Siarczan chondroityny i siarczan glukozaminy... Bee.plПоскаржитись | 143 zł |
Fitmin Dog for Life Junior Large Breed - 12 kgFitmin Dog for Life Junior Large Breed to karma sucha dopasowana do potrzeb szczeniąt ras dużych i bardzo dużych. D... щеla rozwijających się psów bardzo ważny jest zdrowy i mocny układ kostny, który ze względu na duże rozmiary zwierzęcia musi utrzymać duży ciężar, dlatego kościec powinien być wspierany odpowiednim pokarmem. Ryzyko wystąpienia chorób stawów jest znacznie większe u psów ras dużych i może mieć duży wpływ na zdrowie w późniejszych etapach życia psa. Dlatego karma zawiera odpowiednią ilość energii, która wspomaga zdrowy rozwój układu kostnego. Razem z chondroityną i glukozaminą wspierają rozwój chrząstek i zwiększają elastyczność stawów. Zawarty w karmie kwas dokozaheksaenow Zooplus.plПоскаржитись | 125 zł |
Fitmin dog For Life Junior large breed 12kgSpecyfikacja Bezglutenowe Nie Brak sztucznych barwników Tak Bez cukru Brak danych Smak karmy... щеWołowina Smak karmy Drób Smak karmy Wieprzowina Forma dawkowania Stały Rodzaj zwierzęcia Pies Bez soi Tak Rodzaj opakowania Plastikowa torba Rasa psa Wszystkie rasy dużych i olbrzymich psów Specyficzne potrzeby zwierzęcia Brak szczególnych potrzeb Efekty zdrowotne Zdrowie ogólne Wielkość psa Duży (20-40 kg) Wielkość psa Duże (40-60 kg) Bez konserwantów Tak Bez laktozy Tak Waga produktu 12 kg Wiek zwierzęcia Junior Białko 27% Włókna surowe 2,6% Popiół surowy 6,2% Zawartość tłuszczu 16,5% Szerokość 370mm Długość 100mm Wysokość 550mm ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 198 zł |
Karma dla psa FITMIN Dog For Life Junior Large Breed 12 kgPełnoporcjowa karma dla szczeniąt ras dużych i olbrzymich w wieku 5-18 miesięcy, z kontrolowaną zawartością energii.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 124 zł |
FITMIN Dog For Life Junior Large Breed - sucha karma dla psa - 12 kgAkces-markt.pl Поскаржитись | 143 zł |
Fitmin Fitmin dog For Life Junior large breed 12kg | 164 zł |
FITMIN Dog For Life Junior Large breed 12kg dla szczeniąt dużych rasPEŁNOPORCJOWA KARMA DLA SZCZENIĄT RAS DUŻYCH I OLBRZYMICH W WIEKU 5-18 MIESIĘCY, Z KONTROLOWANĄ ZAWARTOŚCIĄ ENERGII... щеZALETYŚWIEŻE MIĘSO i ekstrakt wątróbki na powierzchni każdej granulki gwarantują wyjątkowy smak karmy,WYCIĄG Z KORZENIA CYKORII z dużą zawartością inuliny skutecznie wpływa na rozwój mikroflory jelitowej,SIARC Fera.plПоскаржитись | 129 zł |
FITMIN dog For Life Junior Large Breed 12kg | 188 zł |
Fitmin Dog For Life Junior Large Breed 12kg | 183 zł |
FITMIN For Life Junior Large Breeds 12kg | 135 zł |
FITMIN - For Life karma sucha dla szczeniąt ras dużych 12 kg | 158 zł |
FITMIN dog For Life Junior Large Breed 12kg | 174 zł |
Fitmin Dog for Life Junior Large Breed - 2 x 12 kgFitmin Dog for Life Junior Large Breed to karma sucha dopasowana do potrzeb szczeniąt ras dużych i bardzo dużych. D... щеla rozwijających się psów bardzo ważny jest zdrowy i mocny układ kostny, który ze względu na duże rozmiary zwierzęcia musi utrzymać duży ciężar, dlatego kościec powinien być wspierany odpowiednim pokarmem. Ryzyko wystąpienia chorób stawów jest znacznie większe u psów ras dużych i może mieć duży wpływ na zdrowie w późniejszych etapach życia psa. Dlatego karma zawiera odpowiednią ilość energii, która wspomaga zdrowy rozwój układu kostnego. Razem z chondroityną i glukozaminą wspierają rozwój chrząstek i zwiększają elastyczność stawów. Zawarty w karmie kwas dokozaheksaenow Zooplus.plПоскаржитись | 243 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!