Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
|
| FiiO SP3 BiałyCzytnik kart pamięci:nie;Dekodery dźwięku:brak;Najniższa częstotliwość:65 Hz;Funkcje:regulacja głośności, wzmocnien... щеie basów;Głębokość:0 mm;Najwyższa częstotliwość:20 kHz;Gwarancja:24 miesiące;Interoperacyjność 3 - tekst 1:0;Interoperacyjność 4 - tekst 2:0;Interoperacyjność 9 - link do strony producenta:0;Koaksjalne:nie;Barwa:biały;Moc głośnika niskotonowego (RMS):0 W;Moc głośnika satelitarnego (RMS):40 W;Moc głośników satelitarnych (RMS):0;Moc zestawu RMS:80 W;Model wariantowanie:FiiO SP3;Opis:0;Optyczne:nie;Pilot:brak;Pilot w zestawie:nie;Szerokość:0 mm;Rodzaj podłączenia:2 x cinch, jack 3,5 mm;Typ podłączenia:przewodowe;Typ podłączenia:przewodowe;Rodzaj zestawu:2.0 - 2 głośniki;USB:nie;Waga:0 kg;Wejście analogowe wielokanałowe:nie;Wejście cyfrowe (S/PDIF):nie;Wejście liniowe audio:tak;Wyjście słuchawkowe:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi;Wysokość:0 mm;Zasilacz:zewnętrzny;Zasilanie:zasilacz zewnętrzny;Złącza:jack 3,5 mm, RCA x 2 OleOle.plПоскаржитись | | 1 739 zł | | |
|
| Kolumna FiiO FiiO SP3 - Aktywne głośniki biurkowe Hi-Fi - white | | 1 699 zł | | |
|
| Zestaw głośników aktywnych Hi-Fi stereo 80W FIIO SP3 białyFiiO SP3 - Aktywne głośniki biurkowe Hi-Fi - white Włókno węglowe dla doskonałego dźwięku: Głośnik niskotonowy 3,5... щеcala zapewnia lepszą dynamikę i szeroką sc... EmpikПоскаржитись | | 1 699 zł | | |
|
| FiiO SP3 BiałyCzytnik kart pamięci:nie;Dekodery dźwięku:brak;Dolna częstotliwość:65 Hz;Funkcje:regulacja głośności, wzmocnienie b... щеasów;Głębokość:0 mm;Górna częstotliwość:20 kHz;Gwarancja:24 miesiące;Interoperacyjność 3 - tekst 1:0;Interoperacyjność 4 - tekst 2:0;Interoperacyjność 9 - link do strony producenta:0;Koaksjalne:nie;Kolor:biały;Moc głośnika niskotonowego (RMS):0 W;Moc głośnika satelitarnego (RMS):40 W;Moc głośników satelitarnych (RMS):0;Moc zestawu RMS:80 W;Model wariantowanie:FiiO SP3;Opis:0;Optyczne:nie;Pilot:brak;Pilot w zestawie:nie;Szerokość:0 mm;Typ podłączenia:2 x cinch, jack 3,5 mm;Typ podłączenia:przewodowe;Typ podłączenia:przewodowe;Typ zestawu:2.0 - 2 głośniki;USB:nie;Waga:0 kg;Wejście analogowe wielokanałowe:nie;Wejście cyfrowe (S/PDIF):nie;Wejście liniowe audio:tak;Wyjście słuchawkowe:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi;Wysokość:0 mm;Zasilacz:zewnętrzny;Zasilanie:zasilacz zewnętrzny;Złącza:jack 3,5 mm, RCA x 2... RTV Euro AGDПоскаржитись | | 1 739 zł | | |
|
| FiiO SP3 - Aktywne głośniki / monitory biurkowe Hi-Fi Czarny ✦ SALON ✦ ZAP | | 1 549 zł | | |
|
| FiiO SP3 - Aktywne głośniki biurkowe Hi-Fi - white +9 sklepów - przyjdź pr | | 1 699 zł | | |
|
| Głosniki aktywne FiiO SP3 | | 1 599 zł | | |
|
| Kolumna FiiO FiiO SP3 - Aktywne głośniki biurkowe Hi-Fi - black | | 1 654 zł | | |
|
| FiiO SP3 CzarnyCzytnik kart pamięci:nie;Dekodery dźwięku:brak;Najniższa częstotliwość:65 Hz;Funkcje:regulacja głośności, wzmocnien... щеie basów;Głębokość:0 mm;Najwyższa częstotliwość:20 kHz;Gwarancja:24 miesiące;Interoperacyjność 3 - tekst 1:0;Interoperacyjność 4 - tekst 2:0;Interoperacyjność 9 - link do strony producenta:0;Koaksjalne:nie;Barwa:czarny;Moc głośnika niskotonowego (RMS):0 W;Moc głośnika satelitarnego (RMS):40 W;Moc głośników satelitarnych (RMS):0;Moc zestawu RMS:80 W;Model wariantowanie:FiiO SP3;Opis:0;Optyczne:nie;Pilot:brak;Pilot w zestawie:nie;Szerokość:0 mm;Rodzaj podłączenia:2 x cinch, jack 3,5 mm;Typ podłączenia:przewodowe;Typ podłączenia:przewodowe;Rodzaj zestawu:2.0 - 2 głośniki;USB:nie;Waga:0 kg;Wejście analogowe wielokanałowe:nie;Wejście cyfrowe (S/PDIF):nie;Wejście liniowe audio:tak;Wyjście słuchawkowe:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi;Wysokość:0 mm;Zasilacz:zewnętrzny;Zasilanie:zasilacz zewnętrzny;Złącza:jack 3,5 mm, RCA x 2 OleOle.plПоскаржитись | | 1 629 zł | | |
|
| Zestaw głośników aktywnych Hi-Fi stereo 80W FIIO SP3 czarnyFiiO SP3 - Aktywne głośniki biurkowe Hi-Fi - black Włókno węglowe dla doskonałego dźwięku: Głośnik niskotonowy 3,5... щеcala zapewnia lepszą dynamikę i szeroką sc... EmpikПоскаржитись | | 1 699 zł | | |
|
| FiiO SP3 CzarnyCzytnik kart pamięci:nie;Dekodery dźwięku:brak;Dolna częstotliwość:65 Hz;Funkcje:regulacja głośności, wzmocnienie b... щеasów;Głębokość:0 mm;Górna częstotliwość:20 kHz;Gwarancja:24 miesiące;Interoperacyjność 3 - tekst 1:0;Interoperacyjność 4 - tekst 2:0;Interoperacyjność 9 - link do strony producenta:0;Koaksjalne:nie;Kolor:czarny;Moc głośnika niskotonowego (RMS):0 W;Moc głośnika satelitarnego (RMS):40 W;Moc głośników satelitarnych (RMS):0;Moc zestawu RMS:80 W;Model wariantowanie:FiiO SP3;Opis:0;Optyczne:nie;Pilot:brak;Pilot w zestawie:nie;Szerokość:0 mm;Typ podłączenia:2 x cinch, jack 3,5 mm;Typ podłączenia:przewodowe;Typ podłączenia:przewodowe;Typ zestawu:2.0 - 2 głośniki;USB:nie;Waga:0 kg;Wejście analogowe wielokanałowe:nie;Wejście cyfrowe (S/PDIF):nie;Wejście liniowe audio:tak;Wyjście słuchawkowe:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi;Wysokość:0 mm;Zasilacz:zewnętrzny;Zasilanie:zasilacz zewnętrzny;Złącza:jack 3,5 mm, RCA x 2... RTV Euro AGDПоскаржитись | | 1 659 zł | | |
|
| FiiO SP3 - Aktywne głośniki biurkowe Hi-Fi - black +9 sklepów - przyjdź pr | | 1 699 zł | | |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!