Ціни на Esperanza Sakara EP155
Відео 1Фото 7 | від 58 до 119 zł Доступна і компактна бездротова мобільна акустична система помірної потужності з bluetooth-підключенням, вбудованим картридером, FM-приймачем, USB-портом для відтворення аудіофайлів з USB-флешок, що підключаються, зручним ремінцем для перенесення та LED-підсвічуванням. Позиціонується як продукт базової цінової категорії 2023, орієнтований на економних користувачів. Цю легку колонку можна взяти з собою на прогулянку до парку, на спортивний майданчик, на пікнік, дачу або просто залишити її на кухні та слухати улюблене радіо. Крім цього, вона підійде для перегляду відеороликів або фільмів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, чию вбудовану акустику вона часто перевершує і за гучністю та якістю звучання. Портативна мобільна колонка Esperanza Sakara EP155 виконана у стильному пластиковому корпус...і невеликих розмірів. Вона обладнана енергоефективним цифровим підсилювачем та активним динамічним випромінювачем, який розвиває потужність до 10 Вт. Здатна повноцінно озвучувати приміщення площею 13-18 м ². Підключення акустичної системи до смартфонів, планшетів та ноутбуків забезпечує інтерфейс Bluetooth 5.0, що безвідмовно працює на відстанях до 10 м. Подача аналогового сигналу можлива через роз'єм лінійного входу AUX IN. Вбудований MP3-плеєр вміє програвати файли форматів WAV та MP3 з карт пам'яті стандарту microSD об'ємом до 32 Гб та USB-накопичувачів. |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Esperanza EP155 BT FM LED RGB głośnik czarny 10 W | 119 zł |
Esperanza Głośnik BT LED RGB Sakara UGESPBE000EP155 | 60 zł |
Esperanza Głośnik BT LED RGB Sakara 107286 | 58 zł |
Esperanza Głośnik BT LED RGB Sakara 107286 | 60 zł |
Głośnik BT LED RGB Sakara | 76 zł |
EP155 Esperanza głośnik bt fm led rgb sakara | 61 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!