Ціни на Esperanza 4xAAA 1000 mAh
від 16 до 52 zł
Типорозмір: акумулятор AAA; Технологія: Ni-Mh; Кількість в упаковці (шт): 4; Ємність (мАгод): 1000; Напруга (В): 1.2; Циклів заряду (разів): 1000;
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Esperanza EZA107 Akumulatory Ni-MH AAA 1000 mAh 4 różne kolory ESP-EZA107 Eza107 - 5901299923436
Wyprodukowano w Niemczech.
EZA107
Amazon.pl
Поскаржитись
52 zł
Esperanza Akumulatorki AAA Esperanza 1000mAh 4szt. białe 18 zł
Akumulatorki ni-mh aaa 1000 mah 4 szt. niebieskie Akumulatorki Esperanza łączą najnowszą technologię nowoczesnych akumulatorków niklowo-wodorko wych z zaletami tradyc... ще yjnych baterii alkalicznych i znakomicie j...
Empik
Поскаржитись
26 zł
EZA107 Esperanza akumulatorki ni-mh aaa 1000mah 4szt. mix kolorów 19 zł
Akumulatorki AAA Esperanza 1000mAh 4szt. białe AKUMULATORKI ESPERANZA Ni-MH AAA 1000MAH 4SZT. BIAŁE Nigdy nie przestawaj pracować Akumulatorki Esperanza łączą naj... ще nowszą technologię nowoczesnych akumulatorków niklowo-wodorko wych z zaletami tradycyjnych baterii alkalicznych i znakomicie je zastępują. Jednocześnie wpływają na mniejsze zanieczyszczeni e środowiska naturalnego oraz umożliwiają osiągnięcie znacznych oszczędności finansowych. Poprzez zoptymalizowani e technologii ogniw z możliwością ładowania oraz zastosowanie w produkcji wysokiej jakości komponentów zminimalizowany został efekt samorozładowani a. Akumulatorki Esperanza po roku zachowują 85% swojej nominalnej pojemności.
Vobis.pl
Поскаржитись
18 zł
Hope EZA102W - Akumulatory NI-MH AAA 1000MAH 4PCS - Biały EZA102W - 590129 Eza102 W - 5901299922514.
EZA102W.
NADZIEJA EZA102W - PAKI NI-MH AAA 1000MAH 4 szt. - BIAŁY
Amazon.pl
Поскаржитись
46 zł
Esperanza Akumulatorki AAA Esperanza 1000mAh 4szt. czerwone 18 zł
Akumulator AAA ESPERANZA EZA107, Ni-MH, 1000 mAh, 1.2 V, 4 szt. nie posiadają efektu pamięciowego idealne do zaawansowanych urządzeń pobierających dużo energii
Empik
Поскаржитись
16 zł
Akumulator AAA ESPERANZA EZA102W, Ni-MH, 1000 mAh, 1.2 V, 4 szt. nie posiadają efektu pamięciowego idealne do zaawansowanych urządzeń pobierających dużo energii stałe napięcie prze... ще z cały czas użytkowania
Empik
Поскаржитись
20 zł
Bateria alkaliczna AAA ESPERANZA EZA102R, 4 szt. Akumulatory i baterie uniwersalne Esperanza. Akumulatorki Esperanza łączą najnowszą technologię nowoczesnych akumul... ще atorków niklowo-wodorko wych z zaletami tra...
Empik
Поскаржитись
26 zł
Akumulator AAA ESPERANZA EZA102G, Ni-MH, 1000 mAh, 1.2 V, 4 szt. nie posiadają efektu pamięciowego idealne do zaawansowanych urządzeń pobierających dużo energii stałe napięcie prze... ще z cały czas użytkowania
Empik
Поскаржитись
22 zł
EZA102R Esperanza akumulatorki ni-mh aaa 1000mah 4szt. czerwone 19 zł
EZA102W Esperanza akumulatorki ni-mh aaa 1000mah 4szt. białe 19 zł
Як оформити замовлення? Як додати магазин? Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!