Ціни на самокат ENERO Biedronka
Фото 48 | від 112 до 150 zł Тип: кікборд; Макс. навантаження (кг): 50; Вік, від (років): 3; Рекомендований зріст (см): 90 – 130; К-ть коліс: 3-колісний; Тип керма: класичний; Матеріал керма: сталь; Матеріал деки: пластик; Колеса: поліуретанові; Заднє гальмо: ножне; регулювання висоти керма; сидіння; кошик на кермі |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Enero, Hulajnoga balansowa, Biedronka, zielony PP | 112 zł |
Hulajnoga dla dzieci ENERO Biedronka Fioletowy | Bezpłatny transport | 150 zł |
Enero, Hulajnoga balansowa, Biedronka, niebieski | 148 zł |
Hulajnoga dla dzieci ENERO Biedronka Niebieski | Bezpłatny transport | 114 zł |
Hulajnoga dla dzieci ENERO Biedronka Niebieski | Bezpłatny transport | 126 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!