Ціни на Endorfy Atlas Single
Фото 16 | від 99 до 110 zł Тип: настільне кріплення; Монтаж: струбцина; Мін. діагональ ("): 27; Макс. діагональ ("): 40; Макс. навантаження (кг): 8; Регулювання: нахил; поворот; обертання; Кріплення VESA: 75x75 мм; 100x100 мм; Розміри (мм): 120x418x93; в списокмої списки |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ENDORFY Atlas Single wytrzymały uchwyt na monitor do 27 cali łatwy montażSolidna metalowa konstrukcja, która udźwignie wyświetlacz do 8 kg
Szerokie kąty regulacji wysokości góra/dół, lewo... ще/prawo
Funkcja pivot
Standard VESA 75×75 mm oraz 100×100 mm
Prosty montaż do blatu biurka Amazon.plПоскаржитись | 110 zł |
Uchwyt do monitora 13-27" Endorfy Atlas Single Onyx White (EY8F002)Atlas Single Onyx White to biały uchwyt, który stabilnie trzyma monitor. Mówimy poważnie – ten metalowy siłacz z ud... щеźwigiem 8 kg na luzie podnosi ekrany od 13 do 27 cali. I robi to tak profesjonalnie, że gdyby kiedykolwiek powstała siłownia dla uchwytów, to nasz Atlas byłby w niej trenerem.Do tego Atlas Single Onyx White ma też standard VESA 75 mm x 75 mm/100 x 100 mm i porusza się we wszystkich strategicznych kierunkach. Bez problemu zmienisz wysokość położenia ekranu, obrócisz go w lewo lub prawo (zakres od -90° do +90°) i pochylisz w górę/dół (zakres od -35° do +35°). Całość zamontujesz w czasie krótszym niż przeczytanie tego opisu – wystarczy przykręcić uchwyt do biurka i Twój Atlas Single Onyx White jest gotowy do wyciskania działania. Rozetka.plПоскаржитись | 99 zł |
ENDORFY Atlas Single MON-A-ENDR-002ENDORFY Atlas Single – cechy szczególne: ⇨ Solidna metalowa konstrukcja, która udźwignie wyświetlacz do 8 kg ⇨ Szer... щеokie kąty regulacji wysokości góra/dół, lewo/prawo ⇨ Funkcja pivot ⇨ Standard VESA 75×75 mm oraz 100×100 mm ⇨ Prosty montaż do blatu biurka ENDORFY Atlas Single Pogaduchy z ekipą, wieczorny stream, maraton seriali... Ty ustalasz plan działania, a Atlas Single się go trzyma monitor. I radzi sobie z tym całkiem spoko – ma udźwig 8 kg, więc nie boi się nawet tych większych, 27-calowych ekranów (minimalna przekątna monitora wynosi 13 cali). Do tego Atlas Single ma też standard VESA 75×75 mm/100×100 mm i opcję ustawienia we wszystkich strategicznych kierunkach. Bez problemu zmienisz wysokość położenia ekranu, obrócisz go w lewo lub prawo (zakres od -90° do +90°) i pochylisz w górę/dół (zakres od -35° do +35°). Całość zamontujesz dosłownie w moment – wystarczy przykręcić uchwyt do biurka i już. Twój Atlas jest gotowy do akcji. Niech moc porządek będzie z Tobą Atlas L Electric Onyx White to biurko z linii Onyx White. W jego zjawiskowym designie i subtelnej jasnej kolorystyce kryje się coś specjalnego – inspiracja białą odmianą onyksu. To cenny minerał, który znawcy doceniają za wytrzymałość i oryginalny wygląd. Tobie pewnie będzie kojarzył się z pytaniami, gdzie można kupić takie cudo. Pod innym kątem Z ENDORFY Atlas Single możesz spojrzeć na sprawy pod innym kątem. Dosłownie, bo z jego wsparciem dowolnie ustawisz swój monitor – wysokość, kąt nachylenia i stronę, w którą „patrzy”. Ramię Atlas Single porusza się we wszystkich kierunkach. Dzięki temu nie tylko bez problemu zmienisz wysokość położenia ekranu, ale też obrócisz go w lewo lub prawo (zakres od -90° do +90°) i pochylisz w górę/dół (zakres od -35° do +35°). Po zamontowaniu Twój monitor zyskuje funkcję pivot do wygodnego scrollowania nagrań z kotkami albo programowania. Szybki montaż Montaż Atlas Single zajmie Ci mniej czasu niż wyjście do sklepu po zakupy. Wystarczy tylko przykręcić uchwyt do krawędzi biurka (grubość do 6 cm) w miejscu, w którym będzie Ci najwygodniej z niego korzystać i już. Jesteście gotowi do pracy zabawy. Komputronik.plПоскаржитись | 100 zł |
Endorfy Uchwyt biurkowy na monitor do 27" Atlas Single Onyx White (EY8F002 | 106 zł |
Endorfy Atlas Single od 13" do 27" Max 8kgFunkcjonalność: OleOle.plПоскаржитись | 100 zł |
ENDORFY Atlas Single uchwyt biurkowy na TV/monitor do 8 kgENDORFY Atlas Single Pogaduchy z ekipą, wieczorny stream, maraton seriali... Ty ustalasz plandziałania, a Atlas Sin... щеgle trzyma monitor. I radzi sobie z tym ca... EmpikПоскаржитись | 99 zł |
Endorfy Atlas Single od 13" do 27" Max 8kgFunkcjonalność: RTV Euro AGDПоскаржитись | 100 zł |
ENDORFY Atlas Single Onyx White MON-A-ENDR-003ENDORFY Atlas Single Onyx White – cechy szczególne: ⇨ Solidna metalowa konstrukcja, która udźwignie wyświetlacz do... ще8 kg ⇨ Szerokie kąty regulacji wysokości góra/dół, lewo/prawo ⇨ Funkcja pivot ⇨ Standard VESA 75×75 mm oraz 100×100 mm ⇨ Prosty montaż do blatu biurka ENDORFY Atlas Single Onyx White ENDORFY Atlas Single Onyx White to biały jak śnieg onyks uchwyt, który stabilnie trzyma monitor. Mówimy poważnie – ten metalowy siłacz z udźwigiem 8 kg na luzie podnosi ekrany od 13 do 27 cali. I robi to tak profesjonalnie, że gdyby kiedykolwiek powstała siłownia dla uchwytów, to nasz Atlas byłby w niej trenerem. Do tego Atlas Single ma też standard VESA 75×75 mm/100×100 mm i porusza się we wszystkich strategicznych kierunkach. Bez problemu zmienisz wysokość położenia ekranu, obrócisz go w lewo lub prawo (zakres od -90° do +90°) i pochylisz w górę/dół (zakres od -35° do +35°). Całość zamontujesz w czasie krótszym niż przeczytanie tego opisu – wystarczy przykręcić uchwyt do biurka i Twój Atlas Single jest gotowy do wyciskania działania. Biały jak onyks Atlas Single to model uchwyt z linii Onyx White. Do jego stworzenia zainspirowało nas coś specjalnego – biała odmiana onyksu. To cenny minerał, który wyglądem przypomina marmur, ale jest od niego mocniejszy. No i lepiej wygląda na biurku. Stylowy strażnik porządku Zdarza się nam mówić o Atlas Single, że jest naszym stylowym strażnikiem porządku. Być może niektórzy powiedzą, że to tylko uchwyt na monitor – ale obok tego designu po prostu nie da się przejść z poker fejsem (próbowaliśmy parę razy). To zasługa minimalistyczne Komputronik.plПоскаржитись | 99 zł |
Endorfy Uchwyt biurkowy na monitor do 27" Atlas Single (EY8F001) | 99 zł |
ENDORFY Atlas Single Onyx White uchwyt biurkowy na TV/monitor do 8 kgENDORFY Atlas Single Onyx White Pogaduchy z ekipą, wieczorny stream, maraton seriali... Ty ustalasz plandziałania,... щеa Atlas Single Onyx White trzyma monitor. ... EmpikПоскаржитись | 99 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!