Ціни на Elbrus Carrylight II 800
Фото 4 | від 241 до 395 zł Призначення: трекінговий; Тип: мішок-кокон; Призначення: універсальний; Сезонність: весна/осінь; літо; Вага (кг): 0.8; t° комфорту (для жінок): 16; t° комфорту (для чоловіків) (°C): 12; t° екстриму (°C): 2; Утеплювач: синтетика; Оснащення: капюшон; можливість з'єднання; Блискавка: бічні |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Elbrus Carrylight II 800 Sleeping Bag 92800454767 Śpiwór Dorośli Unisex Wi | 395 zł |
Elbrus Śpiwór Carrylight Ii 800 Flame Scarlet/Black | 249 zł |
Śpiwór Elbrus Carrylight II 800 (kolor Czerwony) | 258 zł |
Elbrus Carrylight Ii 800 Sleeping Bag Czerwony One Size / Right Zipper | 241 zł |
Elbrus Śpiwór Carrylight Ii 800 Flame Scarlet/Black | 251 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!