Ціни на комп'ютерні колонки Edifier S880DB
Відео 17Фото 26 | від 789 до 1 169 zł Висококласні полкові колонки класу 2.0 з комбінованим підключенням, ефектною зовнішністю, підтримкою Hi-Res Audio та стильним пультом-шайбою для керування основними та допоміжними функціями. Комплект є представником флагманської серії Edifier S, до якої входить переважно багатосмугова акустика А-класу, та розрахований на вимогливих користувачів, які шукають сучасні настільні колонки найвищого рівня. Двосмугова система кожної колонки складається з алюмінієвого НЧ-динаміка зі збільшеним гофром і 1-дюймового купольного твітера з титановим дифузором. Обидва динаміки є власною розробкою Edifier, яка спроєктована виключно для даного комплекту. Кожен динамік оснащений власним підсилювачем свій клас D, який видає по 44 Вт на канал (у сумі 88 Вт). Корпус Edifier S880DB виготовлений із щільних та як...існих плит MDF, які позитивно позначаються на звучанні колонок, зводячи до мінімуму призвуки та резонанси. Завдяки тому, що фазоінвертор має вихід на передню панель їх можна встановити впритул до стіни, не переживаючи за появу спотворень звуку. Основні елементи керування гучністю, еквалайзером та підключеннями знаходяться на задній панелі активної колонки. В якості альтернативи передбачений стильний пульт дистанційного керування, зроблений у вигляді шайби. Для підключення джерела звуку передбачено 4 аналогові роз'єми RCA, оптичний та коаксіальний входи, бездротовий Bluetooth-приймач та окремий USB-вихід для Hi-Res Audio (24 BIT/192kHz). |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Edifier S880DB Głośniki Bluetooth Drewno/Biały 88 W | 1 070 zł |
Edifier S880DB - White | 1 003 zł |
Głośniki komputerowe Edifier 2.0 S880DB GL-20-EIE-056 | 999 zł |
Edifier S880DB Brązowy | 789 zł |
Edifier Edifier S880DB White Brown S880DB | 1 169 zł |
Zestaw głośników EDIFIER S880DB, 2 szt., Bluetooth | 849 zł |
Edifier S880DB Brązowy | 849 zł |
Głośniki 2.0 Edifier S880DB (białe) | 899 zł |
Głośniki Edifier S880DB, 2ks białe/Brązowe | 1 039 zł |
Kolumny głośnikowe EDIFIER S88DB Biało-brązowy (2 szt.) | Bezpłatny transp | 849 zł |
Kolumny głośnikowe EDIFIER S88DB Biało-brązowy (2 szt.) | Bezpłatny transp | 789 zł |
Głośniki 2.0 Edifier S880DB (białe) | 962 zł |
Głośniki 2.0 Edifier S880DB (białe) | 899 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!