Ціни на комп'ютерні колонки Edifier S360DB
Відео 13Фото 10 | від 1 349 до 1 833 zł Просунута система класу 2.1 з бездротовим сабвуфером, комбінованим підключенням та висококласними стрічковими твіттерами. Комплект належать до верхньої цінової категорії та є представником елітної серії Edifier S 2021 року випуску. Орієнтований на людей, які шукають висококласну універсальну акустику для ігор, кіно та музики з потужним басом, що добре читається, і кришталево чистими верхніми частотами. Родзинкою системи є стрічковий (прим: ще його називають планарним) твітер, розроблений спільно з чарівниками із французької компанії Fostex. Edifier вперше використовує стрічковий твітер в поличній акустиці, такі штуки складно і дорого виробляти, тому найчастіше вони зустрічаються або в дорогій домашній акустиці hi-fi, або в студійних моніторах для відомості і мастерингу. За середні частоти...у кожному сателіті відповідають 4-дюймові алюмінієві драйвери зі збільшеним підвісом. У сабфурі встановлено схожий за схемою 8-дюймовий алюмінієвий драйвер. Сабвуфер підключається до колонок бездротовим каналом, що працює на частоті 5.8 ГГц. Кожен динамік Edifier S360DB має власний цифровий підсилювач D-класу та сучасні DSP-чипи від Texas Instruments. Сумарна потужність системи становить 150 Вт (70 Вт на сабік + 80 Вт на сателіти) тому за бажання колонки можуть розкачати невеликий танцпол. Породисте звучання системи підтверджено сертифікатами аналітичного центру KLIPPEL. Сателіти та сабвуфер укладені в корпус із МДФ-пліт преміумкласу товщиною 18 мм, які зазвичай використовуються при виробництві Hi-Fi акустики. З декоративною метою виробник вирішив відмовитися від захисних грилів. Блок керування гучністю, еквалайзером та підключеннями знаходиться на задній панелі активної колонки. Щоб не змушувати користувача лізти під стіл, виробник оснастив колонки дистанційного керування пультом у вигляді шайби, на якому продубльовані всі органи управління. Для підключення джерела звуку передбачено 4 аналогові роз'єми RCA, оптичний і коаксіальний входи, а також бездротовий приймач Bluetooth 5.0 з підтримкою aptX HD. |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Edifier S360DB Zestaw Głośników 21 Czarny/Brązowy 150W | 1 700 zł |
Głośniki komputerowe Edifier S360DB Brązowy GL-20-EIE-031 | 1 549 zł |
Edifier S360DB Czarno-brązowy | 1 349 zł |
Głośniki komputerowe Edifier S360DB | 1 349 zł |
Głośniki komputerowe 2.1 EDIFIER S360DB | 1 349 zł |
Edifier S360DB Czarno-brązowy | 1 539 zł |
Głośniki Edifier S360DB Brązowe | 1 833 zł |
Głośniki 2.1 Edifier S360DB (brązowe) | 1 736 zł |
Edifier S360db Bluetooth Speaker Czarny | 1 699 zł |
Głośniki 2.1 Edifier S360DB (brązowe) | 1 549 zł |
Edifier S360DB - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Paczkomate | 1 579 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!