Ціни на Edifier Luna E25
Відео 24Фото 7 | від 778 до 1 066 zł Кількість колонок: комплект 2.0; Кількість смуг: 2; Частотний діапазон (Гц): 50 – 20000; Імпеданс (Ом): 6; Сумарна потужність (Вт): 74; Пасивний випромінювач; Bluetooth: Bluetooth; mini-Jack (3.5 мм); пульт ДУ: бездротовий; Матеріал колонок: пластик; Розміри фронтальних (мм): 122x212x222 |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Edifier Luna E25 E25/BLACK Głośniki Czarny 1 Zestaw | 778 zł |
Edifier Luna Eclipse e25HD | 933 zł |
Głośniki komputerowe Edifier Luna E25HD | 934 zł |
Zestaw głośników EDIFIER 2.0 Luna E25 HD, 2 szt., Bluetooth | 937 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Edifier Luna HD Bluetooth - red - PACZKOMAT, POCZTA, | 931 zł |
Edifier Luna E25 designerski zestaw głośników z Bluetooth 74 W czerwony E2 | 904 zł |
Edifier Luna HD - speakers - wireless | 936 zł |
Głośniki komputerowe Edifier Luna E25HD | 778 zł |
Głośniki komputerowe Edifier Luna E25HD | 832 zł |
Głośniki komputerowe Edifier Luna E25HD | 938 zł |
Zestaw głośników EDIFIER 2.0 Luna E25 HD, 2 szt., Bluetooth | 949 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Edifier Luna HD Bluetooth - white - PACZKOMAT, POCZT | 833 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Edifier Luna HD Bluetooth - black - PACZKOMAT, POCZT | 833 zł |
Głośniki Edifier e25HD (czerwone) | 1 066 zł |
Głośniki Edifier e25HD (czarne) | 1 066 zł |
Głośniki Edifier e25HD (białe) | 1 066 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!