Ціни на Dolina Noteci Premium Rich in Trout 1 шт 0.8 кг
Фото 4 | від 9 до 15 zł Тип: вологий / консерви; Кількість (шт): 1; Вага упаковки (кг): 0.8; Вік: дорослі; Розмір собаки: малі; середні; великі; гігантські; Загальне призначення: повсякденний; в списокмої списки |
Закрити
Шапка
1 шт 0.4 кг1 шт 0.8 кг | Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Mokra karma dla psa z pstrągiem DOLINA NOTECI Premium 800g | 10 zł |
Karma dla psa DOLINA NOTECI Premium Pstrąg 800 gPełnoporcjowa karma DOLINA NOTECI dla dorosłych psów wszystkich ras, bogata w pstrąga. Aby dbać o zdrowie pupila na... щеleży wybrać dla niego odpowiednią dietę. Delikatne i chude mięso z pstrąga dostarcza najwięcej spośród ryb słodkowodnych cennych kwasów omega-3, które odgrywają ważną rolę w profilaktyce chorób serca i układu krążenia. Tłuszcz z pstrąga uzupełnia dietę psa w cenne kwasy EPA i DHA. Składniki mineralne odgrywają istotną rolę w stymulacji funkcji obronnych organizmu. Dolina Noteci Premium z pstrągiem nie zawiera syntetycznych aromatów, wzmacniaczy smaku i barwników. Bezglutenowa. Bogata w nienasycone kwasy tłuszczowe. Pojemność: puszka 800 g. Electro.plПоскаржитись | 9 zł |
Karma dla psa DOLINA NOTECI Premium Pstrąg 800 gPełnoporcjowa karma DOLINA NOTECI dla dorosłych psów wszystkich ras, bogata w pstrąga. Aby dbać o zdrowie pupila na... щеleży wybrać dla niego odpowiednią dietę. Delikatne i chude mięso z pstrąga dostarcza najwięcej spośród ryb słodkowodnych cennych kwasów omega-3, które odgrywają ważną rolę w profilaktyce chorób serca i układu krążenia. Tłuszcz z pstrąga uzupełnia dietę psa w cenne kwasy EPA i DHA. Składniki mineralne odgrywają istotną rolę w stymulacji funkcji obronnych organizmu. Dolina Noteci Premium z pstrągiem nie zawiera syntetycznych aromatów, wzmacniaczy smaku i barwników. Bezglutenowa. Bogata w nienasycone kwasy tłuszczowe. Pojemność: puszka 800 g.... Avans.plПоскаржитись | 9 zł |
Dolina Noteci Premium Bogata w Pstrąga - puszka dla psa 800g DN7800Dolina Noteci Premium Bogata w Pstrąga - mokra karma dla psów Dolina Noteci Premium Bogata w Pstrąga - to pełnopor... щеcjowa karma przeznaczona dla dorosłych psów. DN jest polskim producentem karm. W związku z tym producent, szczyci się współpracą z lokalnymi, sprawdzonymi dostawcami surowców. Także wieloetapowa selekcja składników pozwala tworzyć produkty najlepszej jakości. Dlatego produkty roślinne użyte w karmach są pozbawione GMO, a mięsne składniki często spełniają wymagania jakościowe takie same jak do spożycia przez ludzi. Z kolei współpraca z doświadczonymi technologami żywności sprawia, że karmy są dostosowane do potrzeb zwierząt na każdym etapie życia. Dodatkowo nowoczesna metoda produkcji powoduje, że karmy charakteryzują się wysoką strawnością i idealnym dopasowaniem do wymogów żywieniowych. Bez wątpienia brak jakichkolwiek sztucznych dodatków i konserwantów sprawia, że Dolina Noteci jest produktem wysokiej jakości. Linia Premium to różnorodność wyselekcjonowan Miskakarmy.plПоскаржитись | 9 zł |
Dolina Noteci Premium Pstrąg puszka 800g Aby dbać o zdrowie pupila należy wybrać dla niego odpowiednią dietę. Delikatne i chude mięso z pstrąga dostarcz... щеa najwięcej spośród ryb słodkowodnych cennych kwasów omega-3 , które odgrywają ważną rolę w profilaktyce chorób serca i układu krążenia. Tłuszcz z pstrąga uzupełnia dietę psa w cenne kwasy EPA i DHA. Składniki mineralne odgrywają istotną rolę w stymulacji funkcji obronnych organizmu. Karma Dolina Noteci Premium jest: Bezglutenowa Bez syntetycznych aromatów, wzmacniaczy smaku i barwników Karma również wspomaga trawienie oraz zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe SKŁAD: wieprzowina 26% (wątroba, serca, mięso), rosół, wołowina 22% (płuca, wymiona, żołądki), pstrąg 14%, jaja 3%, węglan wapnia, trójpolifosfora Erli.plПоскаржитись | 9 zł |
Dolina Noteci Premium Dolina Noteci Premium Karma mokra dla psa pstrąg 800DOLINA NOTECI PREMIUM Bogata w Pstrąga 800 g DOLINA NOTECI PREMIUM bogata w Pstrąga 800g Delikatne i chude mięso z... щеpstrąga dostarcza najwi Bee.plПоскаржитись | 12 zł |
Karma dla psa DOLINA NOTECI Premium Pstrąg 800 g 11839805Pełnoporcjowa karma DOLINA NOTECI dla dorosłych psów wszystkich ras, bogata w pstrąga. Aby dbać o zdrowie pupila na... щеleży wybrać dla niego odpowiednią dietę. Delikatne i chude mięso z pstrąga dostarcza najwięcej spośród ryb słodkowodnych cennych kwasów omega-3, które odgrywają ważną rolę w profilaktyce chorób serca i układu krążenia. Tłuszcz z pstrąga uzupełnia dietę psa w cenne kwasy EPA i DHA. Składniki mineralne odgrywają istotną rolę w stymulacji funkcji obronnych organizmu. Dolina Noteci Premium z pstrągiem nie zawiera syntetycznych aromatów, wzmacniaczy smaku i barwników. Bezglutenowa. Bogata w nienasycone kwasy tłuszczowe. Pojemność: puszka 800 g.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 9 zł |
Rafi Dolina Noteci 800g dla psa pstrągRafi Dolina Noteci 800g dla psa pstrąg
Karma będąca szczególnie cennym źródłem aminokwasów, metioniny i tryptofanu... ще. Dodatkowo wysoka zawartość cysteiny w mięsie pstrąga zwiększa zawartość aminokwasów siarkowych. Cenna jest także zawartość selenu i manganu - składników mineralnych odgrywających istotną rolę w stymulacji funkcji obronnych organizmu. Tłuszcz z pstrąga uzupełnia dietę psa w kwasy EPA i DHA.
Karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów wszystkich ras bogata w pstrąga.
Skład Sklepdaglezja.plПоскаржитись | 15 zł |
DOLINA NOTECI Premium bogata w pstrąga - mokra karma dla psa - 800gAkces-markt.pl Поскаржитись | 13 zł |
DOLINA NOTECI Premium Bogata W Pstrąga 800gAby dbać o zdrowie pupila należy wybrać dla niego odpowiednią dietę. Delikatne i chude mięso z pstrąga dostarcza na... щеjwięcej spośród ryb słodkowodnych cennych kwasów omega-3, które odgrywają ważną rolę w profilaktyce chorób serca i układu krążenia. Tłuszcz z pstrąga uzupełnia dietę psa w cenne kwasy EPA i DHA. Składniki mineralne odgrywają istotną rolę w stymulacji funkcji obronnych organizmu.Skład Fera.plПоскаржитись | 10 zł |
Dolina Noteci Premium karma mokra dla psa pstrąg 800g DARMOWA DOSTAWA + 3CBEZGLUTENOWA
BEZ SYNTETYCZNYCH AROMATÓW, WZMACNIACZY SMAKU I BARWNIKÓW
WSPOMAGAJĄCA TRAWIENIE
ZAWIERA NIENA... щеSYCONE KWASY TŁUSZCZOWE zoo24.plПоскаржитись | 10 zł |
DOLINA NOTECI Premium bogata w pstrąga - mokra karma dla psa - 800gDOLINA NOTECI Premium bogata w pstrąga - mokra karma dla psa - 800g
DOLINA NOTECI Premium bogata w pstrąga - mokr... щеa karma dla psa - 800g
Zadbaj o odpowiednią dietę dorosłego psa dowolnej rasy z karmą Dolina Noteci karma mokra dla psa 800g Premium, bogatą w pstrąga. Zawartość niezbędnych witamin i minerałów w karmie Dolina Noteci karma mokra dla psa 800g, to recepta na doskonałe samopoczucie zwierzęcia i korzystny rozwój. Karma składa się wyłącznie z najlepszych składników, które zapewniają doskonałe doznania zapachowe i smakowe.
Ryby, które są głównym składnikiem produktu Dolina Noteci karma mokra dla psa 800g Premium bogata w pstrąga, to cenne źródło Krakvet.plПоскаржитись | 11 zł |
Dolina Noteci Premium bogata w pstrąga 800 g - 5900842016755 | 14 zł |
Pstrąg DOLINA NOTECI Premium, 800 gDolina Noteci Premium Adult z pstrągiem to zbilansowana karma mokra dla dorosłych psów wszystkich ras. Została przy... щеgotowana ze świeżego mięsa wołowego i wiep... EmpikПоскаржитись | 10 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!