Ціни на Dolina Noteci Premium Rich in Cod/Broccoli 1 шт 0.5 кг
від 6 до 11 zł Тип: вологий / консерви; Кількість (шт): 1; Вага упаковки (кг): 0.5; Вік: дорослі; Розмір собаки: малі; середні; великі; гігантські; Загальне призначення: повсякденний; в списокмої списки |
Закрити
Шапка
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Mokra karma dla psów Dolina Noteci Premium z dorszem i brokułami 500 g (59Aby utrzymać psa w dobrym zdrowiu, należy podawać mu odpowiednio złożoną karmę. Brokułowy pokarm bogaty w dorsza je... щеst skarbnicą lizyny i argininy oraz wielonienasycon Rozetka.plПоскаржитись | 7 zł |
Karma dla psa DOLINA NOTECI Premium Dorsz z brokułami 500 gPełnoporcjowa karma DOLINA NOTECI Premium dla dorosłych psów wszystkich ras bogata w dorsza z brokułami. Aby zapewn... щеić psu dobre samopoczucie warto podać mu odpowiednio skomponowany posiłek. Karma bogata w dorsza z brokułami jest skarbnicą lizyny i argininy oraz wielonienasycon Electro.plПоскаржитись | 6 zł |
Karma dla psa DOLINA NOTECI Premium Dorsz z brokułami 500 gPełnoporcjowa karma DOLINA NOTECI Premium dla dorosłych psów wszystkich ras bogata w dorsza z brokułami. Aby zapewn... щеić psu dobre samopoczucie warto podać mu odpowiednio skomponowany posiłek. Karma bogata w dorsza z brokułami jest skarbnicą lizyny i argininy oraz wielonienasycon Avans.plПоскаржитись | 6 zł |
Dolina Noteci Premium Karma mokra dla psa Saszetka Dorsz z brokułami 500gBEZGLUTENOWA
BEZ SYNTETYCZNYCH AROMATÓW, WZMACNIACZY SMAKU I BARWNIKÓW
WSPOMAGAJĄCA TRAWIENIE
ZAWIERA NIENA... щеSYCONE KWASY TŁUSZCZOWE zoo24.plПоскаржитись | 7 zł |
Dolina Noteci Premium Dorsz saszetka 500g Aby zapewnić psu dobre samopoczucie warto podać mu odpowiednio skomponowany posiłek. Karma bogata w dorsza z bro... щеkułami jest skarbnicą l izyny i arginin y oraz wielonienasycon Erli.plПоскаржитись | 6 zł |
Dolina Noteci Premium Bogata w Dorsza z Brokułami - saszetka dla psa 500 gDolina Noteci Premium Bogata w Dorsza z Brokułami - mokra karma dla psów Linia Premium dla psów od Doliny Noteci t... щеo odpowiedzialne oraz jakościowe spojrzenie na żywienie Twojego czworonoga. Abyś miał pewność, że psiak dostaje wszystko to co pozytywnie wpływa na jego zdrowie i sprawność fizyczną, w karmach znajdziesz wysokiej jakości składniki poddane starannemu procesowi przygotowania. Twój Pupil z pewnością doceni karmę Premium Bogata w Dorsza z Brokułami za wyjątkowy smak i przyjemny, naturalny aromat. Dodatkowo linia karm Premium to karmy wolne od zbóż i glutenu, bez konserwantów i zbędnych wypełniaczy. To starannie skomponowany, wysokomięsny posiłek. Produkty z tej kategorii są przetworzone w minimalnym, koniecznym dla bezpieczeństwa i higieny stopniu, przez co zapewniają pełnię składników odżywczych w najkorzystniej przyswajalnej formie. Linia Premium występuje w wielu wariantach mięsnych, abyś mógł dopasować ulubiony smak Twojego psa, do jego żywieniowych potrzeb. Mokra karma dla psów Dolina Noteci Premium Bogata w Dorsza z Brokułami Premium Bogata w Dorsza z Brokułami to pełnoporcjowa karma w saszetce dla psów dorosłych. Jej największym atutem jest eliminacja ze składu zbóż i glutenu oraz wysoka zawartość mięsa i podrobów, na poziomie 75%. Dzięki zawartości łatwo przyswajalnego białka, którego źródłem są: dorsz, wołowina i wieprzowina, bez wątpienia pozwala ograniczyć ryzyko wystąpienia nietolerancji pokarmowej. Połączenie w karmie dorsza, wołowiny i wieprzowiny sprawia, że karma jest źródłem wysoko przyswajalnego białka oraz cennych witamin i minerałów. Dzięki obecności wołowiny i wieprzowiny, karma jest z pewnością bogatym źródłem wysoko przyswajalnego żelaza, które zapobiega anemii, odpowiada za procesy krwiotwórcze, funkcjonowanie szpiku kostnego, układu odpornościowego i nerwowego. Wieprzowina wzbogaca karmę o zawartość koenzymu Q10, który bezsprzecznie wspiera funkcjonowanie układu odpornościowego oraz w ważne związki bioaktywne, takie jak: tauryna, karnozyna i kreatyna i dostarcza do organizmu wszystkie niezbędne aminokwasy. Mięso dorsza jest doskonałym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega-3 – dokładniej kwasu eikozapentaenow Miskakarmy.plПоскаржитись | 6 zł |
Karma dla psa DOLINA NOTECI Premium Dorsz z brokułami 500 g 12830508Pełnoporcjowa karma DOLINA NOTECI Premium dla dorosłych psów wszystkich ras bogata w dorsza z brokułami. Aby zapewn... щеić psu dobre samopoczucie warto podać mu odpowiednio skomponowany posiłek. Karma bogata w dorsza z brokułami jest skarbnicą lizyny i argininy oraz wielonienasycon Mediaexpert.plПоскаржитись | 6 zł |
Dolina Noteci Premium Dolina Noteci Premium Mokra karma dla psa bogata w dAby zapewnić psu dobre samopoczucie warto podać mu odpowiednio skomponowany posiłek. Karma bogata w dorsza z brokuł... щеami jest skarbnicą lizyny i argininy oraz wielonienasycon Bee.plПоскаржитись | 11 zł |
DOLINA NOTECI DOLINA NOTECI Premium bogata w dorsza z brokułami - mokra kaBEZ CUKRU: TakBez konserwantów: TakBez soi: TakBezglutenowe Akces-markt.plПоскаржитись | 9 zł |
DOLINA NOTECI Premium Bogata W Dorsza Z Brokułami 500 gKarma mokra dla psów dorosłych wszystkich ras. Mięso dorsza jest źródłem lizyny i argininy oraz wielonienasycon Fera.plПоскаржитись | 7 zł |
Karma mokra dla psa BOGATA W DORSZA 500 g Dolina NoteciBricomarche.pl Поскаржитись | 9 zł |
Karma mokra dla psa DOLINA NOTECI Premium, dorsz z brokułami, 500 gPełnoporcjowa karma dla dorosłych psów wszystkich ras bogata w dorsza z brokułami. Karma bogata w dorsza z brokułam... щеi jest skarbnicą lizyny i argininy oraz wi... EmpikПоскаржитись | 6 zł |
Karma mokra dla psa BOGATA W DORSZA 500 g Dolina Noteci | 9 zł |
Dolina Noteci Premium Pies Dorsz z brokułami saszetka 500g | 10 zł |
DOLINA NOTECI - Premium dorsz z brokułami dla psa saszetka 500g | 8 zł |
DOLINA NOTECI Premium bogata w dorsza z brokułami - mokra karma dla psa - | 9 zł |
Karma mokra dla psa BOGATA W DORSZA 500 g Dolina Noteci | 9 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!