Ціни на Dog Chow Puppy Lamb 14 кг
Фото 3 | від 128 до 258 zł Тип: сухий корм; Вага упаковки (кг): 14; Вік: цуценята; Розмір собаки: малі; середні; великі; гігантські; Загальне призначення: повсякденний; вагітним; годуючим; в списокмої списки |
2.5 кг14 кг | Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma dla psa PURINA Dog Chow Puppy z Jagnięciną 14 kgPurina DOG CHOW® Puppy (do 1 roku życia) z Jagnięciną jest karmą specjalnie dostosowaną do potrzeb szczeniąt. Zawie... щеra antyoksydanty wspierające system odpornościowy oraz DHA, które jest kluczowe dla wzrostu szczeniąt. Electro.plПоскаржитись | 160 zł |
Karma dla psa PURINA Dog Chow Puppy z Jagnięciną 14 kgPurina DOG CHOW® Puppy (do 1 roku życia) z Jagnięciną jest karmą specjalnie dostosowaną do potrzeb szczeniąt. Zawie... щеra antyoksydanty wspierające system odpornościowy oraz DHA, które jest kluczowe dla wzrostu szczeniąt.... Avans.plПоскаржитись | 160 zł |
Purina Dog Chow Purina Dog Chow Puppy karma dla szczeniąt z jagnięciną 14Pełnoporcjowa karma dla szczeniąt. Odpowiednia także w okresie ciąży i laktacji, oraz dla dorosłych psów ras małych... щеi miniaturowych. dwa kształty i rozmiar granulek bez dodatku sztucznych barwników, aromatów i konserwantów z Naturium, aby wspierać zdrowe trawienie Naturalnie dopasowane żywienie Tak... Bee.plПоскаржитись | 154 zł |
PURINA Dog Chow Puppy, jagnięcina - 14 kgSystem odpornościowy: Dog Chow Puppy, kurczak zawiera witaminę E, która wspiera naturalny system odpornościowy. Wys... щеoki poziom białka i tłuszczu: to źródło energii dla odkrywających świat szczeniąt. Witaminy i składniki mineralne: niezbędne w budowie mocnych kości i zębów. Olej rybi: ważny w prawidłowym rozwoju wzroku i mózgu Cykoria: to naturalne źródło prebiotyków, które ułatwiają trawienie. Dwa kształty granulek: wspomagają zdrowie jamy ustnej. Dog Chow to w 100% kompletna i zbilansowana karma, zawierająca wszystkie substancje odżywcze, które pomogą utrzymać Twojego żądnego przygód towarzysza w idealnej formie w sposób jak najbardziej naturalny. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii i badań, wszystkie produkty Dog Chow zawierają 6 kluczowych wartości odżywczych: Optymalne trawienie: Wszystkie produkty Dog Chow zawierają naturalne prebiotyki, które wspierają układ trawienny, bowiem dzięki zawartości włókien naturalnych odżywiają znajdujące się w nim zdrowe bakterie. Jama ustna: Wszystkie produkty Dog Chow zawierają krokiety o dwóch kształtach. Dwa różne kształty zostały specjalnie zaprojektowane po to, by zachęcić psa do lepszego żucia (a co za tym idzie - lepszego trawienia), a oprócz tego wspomagają oczyszczanie zębów i dziąseł. Mięśnie: Wszystkie produkty Dog Chow zawierają białko pochodzące z wysokiej jakości mięsa lub ryby, aby utrzymać rozbudowę mięśni i zdrowe serce. W połączeniu z niezbędnymi witaminami i minerałami Dog Chow dostarcza wszystkich składników odżywczych, żeby zachować zdrowie i pełną witalność u Twojego pupila. Przepyszny smak: Purina dąży do stworzenia pożywienie, które Twój pies wybierze instynktownie. Wszystkie produkty Dog Chow zawierają dużą ilość mięsa. Zdrowy system odpornościowy: Wszystkie produkty Dog Chow są stworzone z naturalnych probiotyków, zawierających włókna naturalne. W połączeniu z przeciwutleniac Zooplus.plПоскаржитись | 132 zł |
PURINA DOG CHOW Puppy Lamb - sucha karma dla szczeniąt wszystkich ras - 14Specyfikacja Zawiera witaminy Witamina A Zawiera witaminy Witamina E Zawiera witaminy Witamina D3... щеWiek zwierzęcia Szczenięta Waga produktu 14 kg Zawartość witaminy E 105 mg/kg Popiół surowy 7,5% Włókna surowe 2,5% Zawartość witaminy D3 1300 IU/kg Białko 28% Zawartość witaminy A 22600 IU/kg Zawartość tłuszczu 14% Szerokość 360mm Długość 580mm Wysokość 175mm ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 223 zł |
Karma dla psa PURINA Dog Chow Puppy z Jagnięciną 14 kg 12362419Purina DOG CHOW® Puppy (do 1 roku życia) z Jagnięciną jest karmą specjalnie dostosowaną do potrzeb szczeniąt. Zawie... щеra antyoksydanty wspierające system odpornościowy oraz DHA, które jest kluczowe dla wzrostu szczeniąt.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 128 zł |
PURINA NESTLE PURINA DOG CHOW Puppy Lamb - sucha karma dla szczeniąt wszysAkces-markt.pl Поскаржитись | 190 zł |
Purina Jagnięcina Dog Chow Puppy 14kg | 136 zł |
PURINA DOG CHOW PUPPY JAGNIĘCINA 14kg Purina Dog Chow Puppy do 1. roku z jagnięciną przeznaczona jest dla szczeniąt wszystkich ras. Każdy dzień Twojeg... щеo szczenięcia to dla niego przygoda, która wymaga od niego dużych nakładów energii. To dlatego DOG CHOW® Puppy dostarcza wszystkich wartości odżywczych, jakich potrzebuje, aby pomóc mu rosnąć zdrowym i silnym, przygotowując się do kolejnych misji. Karma odpowiednia jest także dla dorosłych psów małych ras oraz suk ciężarnych i karmiących. Witamina E, aby pomóc wspierać jego układ odpornościowy oraz naturalne siły obronne. Wysoki poziom białka i tłuszczu, aby pomóc uzupełniać jego pokłady energii. Niezbędne witaminy i składniki mineralne, aby pomóc budować silne zęby i kości. Dodatek oleju rybiego, aby pomóc w prawidłowym rozwoju jego wzroku i mózgu. Zawiera cykorię, naturalne źródło prebiotyków, aby pomóc poprawić trawienie. Dwa kształty granulek, aby pomóc zapewnić zdrowie jamy ustnej. Skład: zboża (44% pełnoziarniste* Erli.plПоскаржитись | 151 zł |
Purina Dog Chow, karma dla psów, Puppy Lamb, 14kg.Karma sucha dla psa Dog Chow Puppy Lamb 14kg Karma sucha dla młodych szczeniąt wszystkich ras. Podstawowe cechy pro... щеduktu: Karma sucha dla szczeniąt wszystkic... EmpikПоскаржитись | 134 zł |
Purina: Dog Chow, karma sucha dla psa, 14 kg + AdVENTuROS Nuggets, przysmaPurina Dog Chow to zbilansowana karma podstawowa dla psów, dostępna w dwóch dedykowanych liniach produktowych: dost... щеosowanych do wieku oraz do specjalnych potrzeb psa. W skład każdej karmy Dog Chow wchodzi zrównoważony zestaw składników odżywczych, które są potrzebne Twojemu psu, a specjalnie dostosowany kształt granulek korzystnie wpływa na zdrowie jamy ustnej. Kup teraz 14 kg karmysuchej dla psa Purina Dog Chow, a przysmak AdVENTuROS Nuggets, 90 g otrzymasz gratis! AdVENTuROS Nuggets w skrócie: Smaczne przysmaki dla psów. Stworzone z myślą o żądnych przygód i odkryć czworonogach. Wyjątkowy smak dzika: inspirowany aromatami natury. Poręczne nuggetsy: naturalny kształt i karbowana tekstura. O dużej zawartości mięsa: zawierają min. 14% drobiu. Wyśmienity smak, duża zawartość białka. Niskotłuszczowe Zooplus.plПоскаржитись | 132 zł |
PURINA Dog Chow Puppy, jagnięcina - 2 x 14 kgSystem odpornościowy: Dog Chow Puppy, kurczak zawiera witaminę E, która wspiera naturalny system odpornościowy. Wys... щеoki poziom białka i tłuszczu: to źródło energii dla odkrywających świat szczeniąt. Witaminy i składniki mineralne: niezbędne w budowie mocnych kości i zębów. Olej rybi: ważny w prawidłowym rozwoju wzroku i mózgu Cykoria: to naturalne źródło prebiotyków, które ułatwiają trawienie. Dwa kształty granulek: wspomagają zdrowie jamy ustnej. Dog Chow to w 100% kompletna i zbilansowana karma, zawierająca wszystkie substancje odżywcze, które pomogą utrzymać Twojego żądnego przygód towarzysza w idealnej formie w sposób jak najbardziej naturalny. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii i badań, wszystkie produkty Dog Chow zawierają 6 kluczowych wartości odżywczych: Optymalne trawienie: Wszystkie produkty Dog Chow zawierają naturalne prebiotyki, które wspierają układ trawienny, bowiem dzięki zawartości włókien naturalnych odżywiają znajdujące się w nim zdrowe bakterie. Jama ustna: Wszystkie produkty Dog Chow zawierają krokiety o dwóch kształtach. Dwa różne kształty zostały specjalnie zaprojektowane po to, by zachęcić psa do lepszego żucia (a co za tym idzie - lepszego trawienia), a oprócz tego wspomagają oczyszczanie zębów i dziąseł. Mięśnie: Wszystkie produkty Dog Chow zawierają białko pochodzące z wysokiej jakości mięsa lub ryby, aby utrzymać rozbudowę mięśni i zdrowe serce. W połączeniu z niezbędnymi witaminami i minerałami Dog Chow dostarcza wszystkich składników odżywczych, żeby zachować zdrowie i pełną witalność u Twojego pupila. Przepyszny smak: Purina dąży do stworzenia pożywienie, które Twój pies wybierze instynktownie. Wszystkie produkty Dog Chow zawierają dużą ilość mięsa. Zdrowy system odpornościowy: Wszystkie produkty Dog Chow są stworzone z naturalnych probiotyków, zawierających włókna naturalne. W połączeniu z przeciwutleniac Zooplus.plПоскаржитись | 258 zł |
Dwupak PURINA Dog Chow, 2 x 14 kg - Puppy Lamb, jagnięcinaPURINA Dog Chow to karma kompletna dopasowana do zróżnicowanych potrzeb psów w różnym wieku. Każdy dorosły pies pot... щеrzebuje jedzenia, które zapewni mu kompletne i zbalansowane odżywianie i pomoże utrzymać go w dobrej formie. Specjalnie opracowana karma PURINA Dog Chow jest w 100% kompletnym pożywieniem, które zawiera witaminy i minerały potrzebne do zdrowego rozwoju fizycznego i psychicznego oraz jest dopasowane do zmieniających sie wraz z wiekim potrzeb psa. System odpornościowy: witamina E wspiera naturalny system odpornościowy. Wysoki poziom białka: to źródło energii dla odkrywających świat szczeniąt. Witaminy i składniki mineralne: niezbędne w budowie mocnych kości i zębów. Olej rybi: ważny w prawidłowym rozwoju wzroku i mózgu Cykoria: to naturalne źródło prebiotyków, które ułatwiają trawienie. Dwa kształty granulek: wspomagają zdrowie jamy ustnej. PURINA Dog Chow to w 100% kompletna i zbilansowana karma, zawierająca wszystkie substancje odżywcze, które pomogą utrzymać Twojego żądnego przygód towarzysza w idealnej formie w sposób jak najbardziej naturalny. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii i badań, wszystkie produkty PURINA Dog Chow zawierają 6 kluczowych wartości odżywczych: Optymalne trawienie: Wszystkie produkty PURINA Dog Chow zawierają naturalne prebiotyki, które wspierają układ trawienny, bowiem dzięki zawartości włókien naturalnych odżywiają znajdujące się w nim zdrowe bakterie. Jama ustna: Wszystkie produkty PURINA Dog Chow zawierają krokiety o dwóch kształtach. Dwa różne kształty zostały specjalnie zaprojektowane po to, by zachęcić psa do lepszego żucia (a co za tym idzie - lepszego trawienia), a oprócz tego wspomagają oczyszczanie zębów i dziąseł. Mięśnie: Wszystkie produkty PURINA Dog Chow zawierają białko pochodzące z wysokiej jakości mięsa lub ryby, aby utrzymać rozbudowę mięśni i zdrowe serce. W połączeniu z niezbędnymi witaminami i minerałami Dog Chow dostarcza wszystkich składników odżywczych, żeby zachować zdrowie i pełną witalność u Twojego pupila. Przepyszny smak: PURINA dąży do stworzenia pożywienie, które Twój pies wybierze instynktownie. Wszystkie produkty PURINA Dog Chow zawierają dużą ilość mięsa. Zdrowy system odpornościowy: Wszystkie produkty PURINA Dog Chow są stworzone z naturalnych probiotyków, zawierających włókna naturalne. W połączeniu z przeciwutleniac Zooplus.plПоскаржитись | 258 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!