Ціни на квадрокоптер DJI FPV Combo
Відео 33Фото 23 | від 5 399 до 5 500 zł Покращена модель швидкісного гоночного квадрокоптера 2021 року з сімейства DJI FPV. Основною особливістю цього дрона є можливість прямої трансляції високоякісного відеопотоку з камери дрона на комплектний шолом DJI FPV V2, що створює повноцінний вид від першої особи (First Person View). Така технологія дозволяє пережити незабутні відчуття, що імітують політ оператора. Вражаюче широкий кут огляду 150° і передача відео зі швидкістю до 120 к/с дають можливість подивитися на світ з ракурсу, який був недоступний раніше. Квадрокоптер DJI FPV Combo може розвивати високу максимальну швидкість до 140 км/год (розгін до 100 км/год за 2 сек) і підніматися на велику висоту, заглядаючи за хмари (до 6000 м). Підтримує три режими польоту, які дають можливість кожному користувачеві відчути себе професійним...пілотом. Гібридний режим польоту s являє собою Ручне управління з легкою допоміжною стабілізацією і функцією автоматичного обльоту виявлених сенсорами перешкод. Режим n забезпечує політ з повним набором функцій безпеки (ідеальний для операторів-новачків). Режим M підійде для просунутих пілотів, яким потрібен повний контроль і необмежену Ручне управління для польоту на надшвидкостях. Дозволяє записувати відео UltraHD / 4K-роздільної здатності з фреймрейтом до 60 к / с.Механічна стабілізація по осі нахилу і стабілізація RockSteady EIS роблять відео максимально плавним. |
Comboтільки дрон |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DJI FPV Combo - FPV Drone Flycam Quadrocopter UAV wideo 4K super szerokie | 5 474 zł |
Dron DJI FPV Combo Wideo 4K, Super szerokie pole widzenia 150 stopni, Film | 5 500 zł |
DJI FPV Combo - Dostawa GRATIS! ZAPYTAJ O RABAT | 5 499 zł |
Dron DJI FPV Combo Wideo 4K, Super szerokie pole widzenia 150 stopni, Film | 5 500 zł |
DJI FPV Drone Combo 256GB 140km/h 200mAh Czarny | 5 399 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!