Ціни на Dell U2724DE 27 " сріблястий (210-BKTV)
Відео 2Фото 6 | від 2 082 до 2 639 zł Тип: монітор; Діагональ ("): 27; Тип матриці: IPS; Покриття: глянцеве (антивідблискове); Роздільна здатність: 2560x1440 (16:9); Час відгуку GtG (мс): 8; Кут огляду верт.: 178; Кут огляду гор.: 178; Яскравість (кд/м²): 350; Статична контрастність: 2 000:1; Глибина кольору: 10 біт; Передача відео: DisplayPort: DisplayPort v 1.4 в списокмої списки |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Dell UltraSharp U2724DE skaerm - LED ba | 2 118 zł |
27" Dell UltraSharp U2724DE - 2560x1440 - 120Hz - IPS - 90W USB-C HUB - 5Monitor LED, 27, 2560 x 1440 QHD @ 120 Hz, IPS, 350 cd/m², 2000:1, 5 ms, Thunderbolt 4, HDMI, DisplayPort, z Podsta... щеwowa gwarancja wymiany na 3 lata Proshop.plПоскаржитись | 2 082 zł |
Dell Monitor U2724DE 27 cali IPS LED QHD(2560x1440)/16:9/HDMI/DP/ThunderboMonitor Dell UltraSharp 27 z hubem Thunderbolt U2724DE
Doświadcz zupełnie nowego poziomu komfortu wzroku i produ... щеktywności dzięki temu monitorowi z koncentratorem z certyfikatem TÜV, który zapewni 5-gwiazdkowy komfort oczu. Zaprojektowany z szerokimi możliwościami połączeń i mocą złącza Thunderbolt 4.
Niezrównany komfort wizualny
- Czujnik oświetlenia otoczenia: Wbudowany czujnik oświetlenia otoczenia inteligentnie optymalizuje jasność i temperaturę kolorów w zależności od ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plПоскаржитись | 2 328 zł |
Dell U2724DE 27 cali IPS LED QHD(2560x1440)/16:9/HDMI/DP/Thunderbolt/USB-CMonitor Dell UltraSharp 27 z hubem Thunderbolt™ – U2724DE Doświadcz zupełnie nowego poziomu komfortu wzroku i produ... щеktywności dzięki temu monitorowi z koncentratorem z certyfikatem TÜV, który zapewni 5-gwiazdkowy komfort oczu. Zaprojektowany z szerokimi możliwościami połączeń i mocą złącza Thunderbolt 4. Niezrównany komfort wizualny Zmniejszone obciążenie oczu: wbudowany czujnik oświetlenia inteligentnie optymalizuje jasność i temperaturę kolorów w zależności od otoczenia. Ulepszony system ComfortView Plus: zmniejsza emisję szkodliwego niebieskiego światła do 35%,> Płynniejszy obraz: częstotliwość odświeżania wynosząca 120 Hz zapewnia mniej migotania, bardziej dynamiczne przewijanie i płynniejsze działanie niż monitory 60 Hz. Pracuj z werwą Żywe kolory: korzystaj z 1,07 miliarda kolorów i szerokiego pokrycia przestrzeni kolorów według standardy branżowych, w tym 85% DCI-P3, 100% sRGB i 100% BT.709. Dokładność kalibracji kolorów Delta E Stabilne połączenie Szybkie połączenie Ethernet z prędkością do 2,5 GbE. Uproszczenie przepływu pracy: pojedynczy kabel USB-C przesyła dane i sygnały wideo i zapewnia do 90W mocy. Osiągnij najwyższą produktywność Możliwość podłączenia do dwóch komputerów dzięki funkcji Auto KVM, która płynnie przełącza sterowanie w celu uzyskania kontroli nad drugim komputerem. Funkcje KVM (klawiatura, wideo i mysz) umożliwiają sterowanie obydwoma komputerami za pomocą tej samej klawiatury i myszy. Rozszerz możliwości połączeń Połącz się z większą liczbą urządzeń dzięki złączom DisplayPort 1.4, HDMI (HDCP 1.4) (obsługa do QHD 2560 x 1440 TMDS 120 Hz, VRR zgodnie z standardem HDMI 2.1), portami USB-A i USB-C, które zapewniają prędkość do 10 Gbit/s. Łatwe podłączanie Wystarczy podłączyć akcesoria i urządzenia do szybkiego portu USB-A i portu USB-C, który zapewnia moc do 15 W. Poszerz swoją perspektywę Zyskaj nieograniczoną jakość obrazu, łącząc łańcuchowo dwa monitory. Komfortowy design Dostosuj monitor do swojego stylu pracy: Odchylaj, przekręcaj, obracaj monitor w pionie i reguluj jego wysokość, by pracować tak jak chcesz. Skup się na swojej pracy: Ekran Infinity Edge pozwala pracować praktycznie bez ramki. Pracuj pięknie: Srebrne wykończenie klasy premium poprawia jakość każdego miejsca pracy. Oprogramowanie Dell Color Management Kolory, które można dopasować: Kolory monitora można łatwo dopasować za pomocą nowego oprogramowania Dell Color Managementz certyfikatem Calman Verified. Dostosowane do Ciebie: Dynamicznie twórz, przechowuj i zarządzaj profilami ICC na komputerze za pośrednictwem pulpitu nawigacyjnego oprogramowania. Zgodne z wieloma systemami: Oprogramowanie Dell Color Management jest zgodne z wieloma systemami operacyjnymi, w tym Windows i macOS®. Komputronik.plПоскаржитись | 2 099 zł |
DELL U2724DE 27 cali IPS LED QHD(2560x1440)/16:9/HDMI/DP/Thunderbolt/USB-CDominujący kolor: Czarny, Srebrny Wymiary (W x S x D) [mm]: 535,6 x 612,2 x 192,3 mm (z podstawą) Waga [kg]: 7,37 k... щеg Wysokość [mm]: 352.51 mm Szerokość [mm]: 612.24 mm Głębokość [mm]: 50.12 mm Typ matrycy: IPS Proporcje ekranu: 16:9 Przekątna ekranu: 27" Rozmiar plamki [mm]: 0,2331 x 0,2331 mm Rozdzielczość ekranu: 2560 x 1440 px Jasność [cd/m2]: 350 cd/m2 Czas reakcji [ms]: 8 ms Kąt widzenia w pionie [stopnie]: 178° Kąt widzenia w poziomie [stopnie]: 178° Ilość wyświetlanych kolorów [mln]: 1,07 mld Typ panelu dotykowego: Nie Rodzaj matrycy: LCD Matryca błyszcząca: Matowa Zakrzywiony ekran: Nie Kontrast statyczny: 2000:1 Odświeżanie [Hz]: 120 Hz Czas reakcji: od 7 ms Rodzaj monitora: Monitor do domu i biura USB: 4 x USB 3.1 Wejście audio: Tak Liczba złączy HDMI: 1 Inne: 2 x Thunderbolt 4 DisplayPort: 2 Rj-45: 1 Złącza: ["RJ-45 (Ethernet)","Di Neonet.plПоскаржитись | 2 348 zł |
Dell Monitor U2724DE 27 cali IPS LED QHD(2560x1440)/16:9/HDMI/DP/ThunderboMonitor Dell UltraSharp 27 z hubem Thunderbolt U2724DE
Niezrównany komfort wizualny
- Czujnik oświetlenia otoczenia: Wbudowany czujnik oświetlenia otoczenia inteligentnie optymalizuje jasność i temperaturę kolorów w zależności od ... (zobacz więcej) Alsen.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 2 439 zł |
UltraSharp U2724DE | 2 639 zł |
Dell UltraSharp U2724DE 27" 2K IPS 120Hz 5msCyfrowe złącze koaksjalne:nie; OleOle.plПоскаржитись | 2 299 zł |
Dell Monitor U2724DE 27 cali IPS LED QHD(2560x1440)/16:9/HDMI/DP/ThunderboMonitor Dell UltraSharp 27 z hubem Thunderbolt U2724DE
Niezrównany komfort wizualny
- Czujnik oświetlenia otoczenia: Wbudowany czujnik oświetlenia otoczenia inteligentnie optymalizuje jasność i temperaturę kolorów w zależności od ... (zobacz więcej) Kakto.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 2 328 zł |
Monitor Dell 27' U2724D-E (210BKTV)Monitor Dell UltraSharp 27 z hubem Thunderbolt U2724DE Doświadcz zupełnie nowego poziomu komfortu wzroku i produkty... щеwności dzięki temu monitorowi z koncentrat... EmpikПоскаржитись | 2 337 zł |
Dell UltraSharp U2724DE 27" 2K IPS 120Hz 5msCyfrowe złącze koaksjalne:nie; RTV Euro AGDПоскаржитись | 2 299 zł |
Dell Ultrasharp U2724de 27´´ Qhd Ips Led Monitor 120hz Przezroczysty DELL-Monitor DELL UltraSharp U2724DE 27 QHD IPS LED 120Hz to wysokiej jakości urządzenie wyświetlające, które zapewnia n... щеiesamowite wrażenia wizualne. Dzięki ekranowi o przekątnej 27 cali i rozdzielczości QHD (2560 x 1440) monitor ten zapewnia ostre i wyraźne obrazy o żywych kolorach i doskonałych szczegółach.Mon tradeinn.comДоставка: по Польщі Поскаржитись | 2 364 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!