Ціни на зволожувач повітря Deerma DEM-LD220
Фото 15 | від 145 до 178 zł Елегантний побутовий ультразвуковий зволожувач з оригінальним зовнішнім дизайном, гігростатом, сенсорною системою управління з LED-дисплеєм, вбудованим ароматизатором і пультом дистанційного керування. Також обладнаний антибактеріальною УФ-лампою і змінним вугільними фільтром для очищення повітря, що пропускається. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, відрізняється зручним цифровим управлінням і преміальним зовнішнім виглядом, який добре впишеться в мінімалістичний дизайнерський інтер'єр. Допомагає швидко відновлювати і підтримувати нормальний рівень вологості в житлових приміщення, що особливо важливо в опалювальний період. Полегшує стан при кашлі і захворюваннях верхніх дихальних шляхів. Дозволяє уникнути сухості шкіри, проблем з нігтями (шарування, ламкість), ламко...сті і сухості волосся. Незамінний в зимовий час для сімей з маленькою дитиною. Для створення холодної пари в цій машині використовується продуктивний ультразвуковий випромінювач з керамічною мембраною. Максимальна продуктивність зволожувача повітря Deerma DEM-LD220 досягає 350 мл/год, чого цілком достатньо для однієї-двох суміжних кімнат загальною площею до 25 м². Продуктивність апарату регулюється вручну або автоматично, а його робота супроводжується мінімальним рівнем шуму, що зручно для нічної роботи. Чотирилітрового бака для води вистачає на 12 ч.Для кріплення пульта ДУ на корпусі приладу передбачений Магнітний фіксатор. |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Podłogowy Deerma LD220 biały AGDM-NAW-DRMA-007 | 145 zł |
Nawilżacz powietrza Deerma LD220 Biały | 145 zł |
Nawilżacz ultradźwiękowy DEERMA DEM-LD220 | 158 zł |
Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza Deerma LD220 | 156 zł |
Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza Deerma LD220 | 159 zł |
Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza Deerma LD220 | 178 zł |
Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza Deerma LD220 | 159 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!