Ціни на фритюрницю De'Longhi FH 1396
Відео 3Фото 3 | від 549 до 1 190 zł Тип: мультипіч; Програми: фрі; м’ясо; піца; Режими: смаження; гриль; випічка; Ємність кошика (кг): 1.7; знімна чаша; оглядове вікно; фільтр проти запаху; індикатор нагріву; антипригарне покриття; Таймер: електронний; Споживана потужність (Вт): 1400; Матеріал корпуса: пластик; Габарити (мм): 395x325x290 |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DeLonghi MultiFry Extra Chef Plus FH1396 frytkownica na gorące powietrze m | 1 190 zł |
DeLonghi FH 1396 Extra Chef Plus srebrna | 975 zł |
Frytownica niskotłuszczowa DeLONGHI FH1396 Multifry Extra Chef | 549 zł |
Frytkownica Multicooker DELONGHI FH 1396/1 | 916 zł |
Frytownica DeLonghi FH 1396/1 - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 990 zł |
Frytownica beztłuszczowa DeLonghi FH1396.BK | 871 zł |
Frytownica niskotłuszczowa DeLonghi FH 1396/1 (1,7 kg; 1400W; kolor czarny | 1 060 zł |
DeLonghi FH 1396/1, White, Black | 984 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!